Kripto Analisti Dogecoin’in Patlamak Üzere Olduğunu Söyledi!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, meme token Dogecoin’in (DOGE) büyük bir ralliye yönelebileceğini tahmin ediyor.

Smart Contracter olarak bilinen analist, Dogecoin’in çok aylık bir düşüş trendine tanık olduktan ve yatay birikimden çıktıktan sonra büyük bir rallinin zirvesinde olabileceğini söylüyor.

“Doge’da iyi bir hacimle iki aylık birikim patlaması.

Dürüst olmak gerekirse muhtemelen iyi bir set-ve-unut oyunu.”

dogecoin
kaynak: smartcontracter/twitter

Smart Contracter’a göre, köpek temalı dijital varlık şu anda Bitcoin’in (BTC) 2019 fiyat hareketini taklit ediyor. O sırada, amiral gemisi kripto varlığı da yan birikimden çıktı ve aylarca süren ağır düşüş fiyat hareketine katlandıktan sonra yaklaşık 4.000 dolardan 14.000 doların biraz altına yükseldi.

“Evet, kişisel olarak [Dogecoin]’in Bitcoin’in 2019’da yaptığını yapmak için gerçek bir şansı olduğunu düşünüyorum. Derinlerde bir yerde pek çok insanın bunu düşündüğünü düşünüyorum, sadece şu anda pek çok insan bunu söylemek istemiyor. çılgın kişi.”

seri39 coinprojesi
kaynak: smartcontracter/twitter

Bir varlığın destek ve direnç seviyelerini belirlemek için bir teknik analiz yöntemi olan Fibonacci geri çekilme seviyelerine dayanan Akıllı Sözleşmeci, Dogecoin için 0,50$’ın biraz altında bir hedef fiyat belirliyor ve DOGE için mevcut fiyatı olan 0,08$’dan %500’ün üzerinde bir yükselme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir