En İyi Kripto Analisti Nicholas Merten’e Göre Tarihsel Olarak Doğru Bitcoin (BTC) Sinyali Şimdi Yanıp Sönüyor!


bitcoin
en i̇yi kripto analisti nicholas merten'e göre tarihsel olarak doğru bitcoin (btc) sinyali şimdi yanıp sönüyor! 3

Yakından takip edilen kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’in (BTC) aşırı satıldığını ve büyük bir ralli için hazır olduğunu gösteren bir fiyat modeline bakıyor.

Yeni bir videoda Merten, 511.000 abonesine, fiyat ile 200 günlük hareketli ortalama arasında çeşitli oranlar kullanan bir osilatör olan Mayer Multiple’yi izlediğini söylüyor.

Osilatör genellikle yüksek zaman dilimli tüccarlar arasında daha kritik hareketli ortalamalardan biri olarak görülüyor.

Merten’e göre, Mayer Multiple şu anda güçlü, bu da BTC‘nin yukarı yönlü fiyat hareketinden kaynaklandığını gösteriyor.

“Yeşil çizginin altında olduğumuzda, bu genellikle fiyatın aşırı satıldığının ve Bitcoin’de yükselişin zamanı geldiğinin bir zamanı veya göstergesidir. Sadece fiyatın kısa vadede daha sonra yükselme eğiliminde olması değil, aynı zamanda önümüzdeki öngören aylarda da yükselme eğiliminde olması nedeniyle değil, muhtemelen yeşil bölgenin altına düştükten sonra pembe banda doğru yükselmeye ayarlandıktan sonra. piyasalar aşırı satın alındı ​​ve tabiri caizse masadan kâr veya fiş almanın zamanı gelmiş olabilir.”

coinprojesi.com screen shot 2022 03 03 at 9.25.13 pm
en i̇yi kripto analisti nicholas merten'e göre tarihsel olarak doğru bitcoin (btc) sinyali şimdi yanıp sönüyor! 4

Merten, Bitcoin‘in yakın tarihi boyunca Mayer Multiple’nin BTC için düşüş eğiliminin dibini belirlemek için iyi bir gösterge olarak hareket ettiğini söylüyor. Analist, Bitcoin‘in geçen yılın Temmuz ayındaki fiyat tersine dönmesini ve Mart 2020’deki pandemi kaynaklı piyasa çöküşünü belirtiyor.

“Artık burada, fiyatın bu yılın Şubat ayında bu yeşil aralığın altına sağlıklı bir düzeltme yaptığını görebiliyoruz. Ve fiyatlar yükselmeye başlamadan hemen önce 2021 yılının Temmuz ayında burada gördüklerimize çok benziyor.

Bunun da ötesinde, bunu sadece son birkaç ay içinde alaka düzeyini koruduğunu değil, pandemi nedeniyle fiyatın büyük ölçüde gerilediği Mart [2020] düzeltmesi sırasında burada alaka düzeyini koruduğunu gördük.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir