En İyi Kripto Analisti, Curve (CRV) için Tüm Zamanların En Yükseklerine Ralli Yapacağını Tahmin Ediyor!


coinprojesi.com curve dao token
en i̇yi kripto analisti, curve (crv) için tüm zamanların en yükseklerine ralli yapacağını tahmin ediyor! 4

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccar, orta seviye bir altcoinin yükseliş göründüğünü söylerken Curve’nin (CRV) rekor seviyelere yükseleceğini tahmin ediyor.

Sahte kripto analisti Credible, 289.800 Twitter takipçisine, merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetim belirteci olan Curve’nin, 6 dolar civarında kilit bir direnç alanı çıkardıktan sonra güçlü göründüğünü söyledi.

“Cari fiyatlarla, CRV bence şu anda uzaydaki en asimetrik risk-ödül parası. Grafiklerin, temel bilgilerin ve fiyatın takdir edilmesini beklerken %50 Nisan [yıllık yüzde getiri] kazanma yeteneğinin bir kombinasyonu, bu alanda bulunması inanılmaz derecede zor olan bir şeydir.

CRV, hedef bölgemde zıpladıktan sonra düşüşten tamamen kurtuldu. Yakında fiyat keşfinde olacağız. Çift hanelerde görüşmek üzere…”

coinprojesi.com aaasadkja
en i̇yi kripto analisti, curve (crv) için tüm zamanların en yükseklerine ralli yapacağını tahmin ediyor! 5

Yazma sırasında, Curve 6.12 dolardan işlem görüyor. 10 dolara hareket, %63’ün üzerinde bir potansiyel artış olduğunu gösteriyor.

Credible ayrıca merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph’ı (HBAR) yakından takip ediyor. Kripto analistine göre, HBAR şu anki 0,32 $ fiyatından en az %25 artışa hazırlanıyor.

“HBAR harika görünüyor.

Yaklaşık iki hafta önce ilk işaretlediğim destek bölgesinden güzel bir şekilde çıktık.

O gönderide söylediğim gibi, beklentim bu yardım rallisinde 0,40+ dolara doğru gidiyoruz.

Haydi HBAR-baryalılarına gidelim.”

e78d9f6b 2d6f 420f a459 530640870aeb

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir