Cardano, TRON, Filecoin Fiyat Analizi: 21 Eylül Salı


Çoğu büyük altcoin düşüş fiyat hareketini gösterdiğinden, Cardano, TRON ve Filecoin benzerleri de aynı fiyat modellerini yansıttı. Cardano, %12,9 düştükten sonra 2,20 dolarlık destek çizgisinin hemen altında işlem görüyordu.

TRON, son 24 saat içinde %11 değer kaybettiği için bir haftanın en düşük fiyatı olan 0.088$’a biraz daha yaklaştı. Son olarak, Filecoin, satın alma baskısı sonraki işlem seanslarında toparlanmazsa, bir aylık düşük fiyatı olan 65.80$’ı tekrar ziyaret etmeye çalışabilir. 

Grafik ve Analizler

Cardano (ADA)

cardano, tron, filecoin fiyat analizi: 21 eylül salı
cardano, tron, filecoin fiyat analizi: 21 eylül salı 4

Cardano %12,9 değer kaybetti ve 2,07 dolardan işlem gördü. 2,20 dolarlık destek çizgisinin altına düştü ve 1,72 dolarlık fiyat tabanına yaklaşıyordu. Cardano için teknik görünüm düşüş eğilimindeydi. 

Göreceli Güç Endeksi , ADA’nın aşırı satıldığını gösteren 20 işaretinin yakınında yer aldı. MACD , negatif fiyat hareketini gösteren histogramda yanıp sönen kırmızı çubuklar. Bollinger Bantları , yaklaşan işlem seanslarında artan fiyat oynaklığı beklentisiyle açıldı. 

ADA’nın satın alma baskısı yeniden ortaya çıkarsa, madeni para 2,49 dolarlık ani direnç işaretinin üzerine çıkabilir. Ek fiyat tavanları sırasıyla 2,79 dolar ve 3,04 dolardı. 

TRON (TRX)

coinprojesi cxvxv
cardano, tron, filecoin fiyat analizi: 21 eylül salı 5

TRON , son 24 saat içinde %11 değer kaybetti ve 0.092$ değerlendi. Anında fiyat tabanı, bir haftanın en düşük seviyesi olan 0.088 dolarda kaldı. Yukarıda belirtilen fiyat çizgisinin altındaki diğer destek seviyesi 0,081 ABD dolarıdır. 

TRON parametreleri negatif fiyat hareketini gösterdi. MACD , histogramda kırmızı çubukları yanıp sönmeye devam etti. Göreceli Güç Endeksi de aynı şeyi teyit ettiği için TRON aşırı satım koşulları yaşadı . Chaikin Para Akışı , son birkaç gün içinde sermaye girişlerinde düşüş kaydettiği için yarı çizginin altında kaldı. 

Fiyat canlanmasında TRON’un genel direnci 0,095 dolardı. Bunun üzerine çıkarak, diğer direnç çizgileri sırasıyla 0.106 ve 0.112 dolarda kaldı. 

Filecoin (FIL)

coinprojesi vcx
cardano, tron, filecoin fiyat analizi: 21 eylül salı 6

Filecoin , geçen gün %11’lik keskin bir düşüş kaydettikten sonra 75.49 dolardan işlem görüyordu. Filecoin için en yakın destek hattı 73.65 dolardı ve ardından bir ayın en düşük seviyesi olan 65.80 dolardı. Dört saatlik grafikte Filecoin’in fiyatı 20-SMA çizgisinin altında gözlendi.

Bu okuma, fiyat momentumunun piyasadaki satıcıların lehine olduğunu gösteriyordu. MACD , histogramda kırmızı çubuklar görüntüledi. Göreceli Güç Endeksi aşırı satım bölgesinin içinde kaldı. Müthiş Osilatör kırmızı sinyal çubuklarını gözlemledi.

Diğer taraftan FIL, ilk direnç noktası 81.68 dolarda ve ardından 92.10 dolarda karşılaşabilir. Bir sonraki fiyat tavanı, FIL’in birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 117,53$’da kaldı. 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir