Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: 10 Mart 2023


Bugün, CoinMarketCap sıralamasına göre ne boğalar ne de ayılar piyasayı kontrol edemiyor.

ada1
cardano (ada) fiyat tahmini: 10 mart 2023 5

ADA/USD

Son 24 saat içerisinde Cardano (ADA) fiyatı neredeyse hiç hareket etmedi.

ada2
cardano (ada) fiyat tahmini: 10 mart 2023 6

Cardano’nun (ADA) saatlik grafik analizine göre, fiyatı yerel direnç seviyesi olan 0,32$’a yakın bir seviyede işlem görüyor. Eğer alıcılar bu seviyenin üzerindeki baskıyı devam ettirebilirse, fiyatın yükselişi yarın 0,3220$ seviyesine kadar devam edebilir.

ada3
cardano (ada) fiyat tahmini: 10 mart 2023 7

Cardano’nun (ADA) günlük grafiğine göre, kripto para dün gördüğü düşük seviye olan 0,3133 dolardan yanlış bir çıkış yaptı. Ancak orta vadeli büyüme için bu bir günlük geri dönüş yetersiz kalabilir.

Böylece, önümüzdeki günlerde Cardano fiyatının 0,32-0,3250 $ arasında yatay bir işlem göstereceği daha olası bir senaryodur.

ada4
cardano (ada) fiyat tahmini: 10 mart 2023 8

Cardano’nun (ADA) daha büyük zaman dilimlerine bakıldığında, tüccarların 0,3187 $ seviyesine odaklanması gerekiyor. Eğer fiyat bu destek seviyesinin üzerinde bir kapanış yaparsa, ay sonuna kadar fiyatın 0,33 dolar civarında bir sıçrama yapması olasıdır.

Şu anki duruma göre, ADA’nın işlem fiyatı 0,3199 dolar seviyesinde seyrediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir