Bu Orta Ölçekli Altcoin, Coin Bureau Göre %400 Kazançlara Kolayca Tanık Olabilir!


coin bureau
bu orta ölçekli altcoin, coin bureau göre %400 kazançlara kolayca tanık olabilir! 2

Yakından takip edilen bir kripto analisti, merkezi olmayan veri depolamaya odaklanan popüler bir kripto projesi için yükseliş tahmini yapıyor.

Yeni bir videoda, takma adlı Coin Bureau sunucusu Guy, 1,99 milyon YouTube abonesine, dünyanın bilgilerini kurcalanmaktan korumak için artan talebi anlatıyor.

Analist, Solana (SOL) tarafından işlem geçmişini kaydetmek için zaten kullanılan bir protokol olan Arweave’in (AR), verileri değişmez bir şekilde depolamak için artan talebi zaten karşıladığını söylüyor.

“Mevcut tüm ölçümleri, Arweave’in benimsenmesinin fiyatından bağımsız olarak hala üstel bir trendde olduğunu gösteriyor. Olayları bir perspektife oturtmak gerekirse, geçen Ağustos ayında Arweave’i ele aldığımda sadece 151 madenci vardı ve şimdi yaklaşık 1.200 madenci var.

Arweave 90.000 cüzdandan 155.000 cüzdanın üzerine çıktı ve Arweave tarafından depolanan veri miktarı 10 terabayttan 55 terabaytın üzerine çıktı. Üstüne bir kiraz olarak, Arweave’in aylık işlem büyümesi geçen yıl boyunca patlama yaptı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor.”

Projenin zincir üstü verilerine dayanarak analist, AR‘nin ciddi bir yükselişi olduğunu ve mevcut fiyatı olan yaklaşık 34,75$’dan %400 kazanç görebileceğini söylüyor.

“Arweave’in orta büyüklükte bir piyasa değeri var ve bu da büyümek için çok fazla alana sahip olduğu anlamına geliyor. Yeterli entegrasyon ve talebi artıran merkezi olmayan uygulamalar ile AR, uzun vadede buradan 5 kat daha kolay hale gelebilir.”

Guy, işlemlerini kaydetmek için Arweave‘i kullanacak bir sonraki platform olarak Polkadot’u (DOT) işaret ediyor.

“Arweave’in kurucusu Sam Williams, Eylül ayında verdiği bir röportajda, Polkadot’un işlem geçmişlerini depolamak için Arweave’i kullanacak kripto para birimleri arasında olduğunu söyledi.

Bu, Polkadot geliştiricilerinin geçen yıl boyunca odaklarını toplam ademi merkeziyetçiliğe çevirdiği göz önüne alındığında mantıklı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir