Ethereum’un Fiyat Eylemi Daha İyi Artış Potansiyeli Öneriyor!


ethereum
ethereum'un fiyat eylemi daha i̇yi artış potansiyeli öneriyor! 3
  • Şu anda, ETH’nin fiyatı yeni bir zirveden çok dibe daha yakın.
  • Fiyatı 4.800 dolarlık ATH’sinden düştüğü için Ethereum için aşağı yönlü olmaktan daha fazla yukarı yönlü potansiyel var.
  • Şu anda ETH’ye karşı önemli olan bir şey, Birleştirmenin sürekli ertelenmesidir.

Piyasa değeri açısından en büyük altcoin olan Ethereum (ETH), son ayı piyasasının en çok vurduğu kripto paralardan biriydi.

Bu, Ethereum‘un grafiğine bakıldığında belirgindir. Şu anda, ETH‘nin fiyatı yeni bir zirveden çok dibe daha yakın. Bu, yatırımcıların bunu orta ve kısa vadede ETH‘den kâr etme şansı olarak kullanabilecekleri için kılık değiştirmiş bir fırsat olabilir.

coinprojesi.com asjdlsad
ethereum'un fiyat eylemi daha i̇yi artış potansiyeli öneriyor! 4

ETH/USDT için yukarıdaki tabloya bakıldığında, fiyatı Kasım 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.800$’dan (ATH) düştüğü için Ethereum için aşağı yönlü olmaktan daha fazla yukarı yönlü potansiyel var.

ETH’nin fiyatı mevcut seviyelerine göre 2.400 doların altına düşmeye devam etti. Görünüşe göre ETH, başlamak için güçlü bir temel oluşturmaya başladı.

Şu anda ETH‘ye karşı önemli olan bir şey, Birleşmenin ertelenmeye devam etmesi ve bunun da mevcut ayı döngüsünde biraz daha olumsuz yatırımcı duyarlılığına yol açması.

Yatırımcılar, Birleştirme sonunda tamamlandığında ETH’nin bir ralliye girdiğini görebilirler. Bu, yatırımcının projeye olan güvenini artıracak ve Birleşmenin başlatılması domino etkisi yaratacak katalizör olduğundan fiyat artışını görecek ve lansmanı takiben kısa-orta vadede satın alma baskısının artmasına neden olacaktır.

CoinMarketCap’e göre, ETH şu anda 1.225.71 dolardan işlem görüyor. ETH geçen gün %0,34 düşmesine rağmen, geçen haftaya göre hala %4,95 arttı. ETH‘nin işlem hacmi de %2,45 arttı ve 13.505.005.087$’da duruyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir