Analist Cowen, Ethereum Hedefini Açıkladı!


Ünlü kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum (ETH) ağında bir güncelleme sonrasında fiyatın toparlansa bile düşme ihtimali olduğuna dikkat çekti.

Analist Ethereum görüşünü paylaştı

Analist Cowen, şu anki 1.869$ değerindeki ETH’nin %57’den fazla değer kaybedebileceğini ifade etti.

Analist’e göre, ETH son Shapella ağ güncellemesinin ardından 2.000$ seviyelerinde işlem görse de, akıllı sözleşme platformu, logaritmik regresyon tablosunun üst ve alt sınırları arasındaki düşük değerleri muhtemelen tekrar ziyaret edecektir.

ethereum haberleri
analist cowen, ethereum hedefini açıkladı! 2

Cowen, “İnsanların muhtemelen erken kutlama yaptığını ve Ethereum’un geri dönme riskinin hala oldukça yüksek olduğunu belirtebilirim” dedi.

Cowen, adil değer logaritmik regresyon eğilim çizgisinin şu anda yaklaşık 800$ olduğunu belirtiyor. Bunun yanında, Ethereum‘un 2019 ve 2020’de ETH’nin adil değer logaritmik regresyon eğilim çizgisinin altına düştüğü bir senaryonun tekrar yaşanma ihtimali olduğunu söyledi.

“Eve dönüş nerede? Eğer 2022 yazında eve dönüp bakarsanız, 600$ civarında. Şu anda yaklaşık 800$. Fakat aynı zamanda, burada [2019 ve 2020’de] olduğumuzda, aslında bu gerçeğe uygun değerin, yani orta çizginin altına düştüğümüzü fark edin. Ve alt regresyon eğilim çizgisinin alt sınırı şu an 574$.

Ethereum’daki derin değer bölgesinin 400 ila 600$ arasında olduğunu düşündüğümü birçok kez söyledim, eğer alabilirsek. Tabii ki bu seviyelere ulaşacağımız kesin değil. Eğer 700$ veya 800$ seviyelerine geri dönersek, zaten eve dönmüş oluruz, ancak en azından bunun göz önünde bulundurulması gereken bir olasılık olduğunu düşünmenizde fayda var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir