Analist, Bu 4 Altcoin İçin Tahminini Açıkladı!


Popüler kripto analisti, küçük bir altcoin grubu için potansiyel yükseliş hedeflerini ortaya koyuyor; bu grup Binance Coin (BNB) ve Chainlink (LINK) gibi kripto paraları içeriyor.

Altcoin Sherpa Tahminini Paylaştı

Analist Altcoin Sherpa, dünyanın en büyük kripto para borsasının yerel tokeni olan Binance Coin’e dikkatle baktığını belirtiyor.

Analist Sherpa’nın görüşüne göre, BNB bir yıldır geniş bir aralıkta işlem görüyor ve 350 doların üzerindeki güçlü bir hamle, büyük market hacimli altcoin’i en son Mart 2022’de ulaşılan seviyelere taşıyabilir.

“Eğer bu, gerçek anlamda güçlü bir kırılma olursa, ilk hedef olarak 450 doları beklerim ve arada çeşitli ara seviyeler olacaktır, ancak bir sonraki hedefim muhtemelen 450 dolar olacaktır.”

BNB, yazının yazıldığı sırada 339 dolardan işlem görüyor.

altcoin
analist, bu 4 altcoin i̇çin tahminini açıkladı! 2

Sıradaki kripto para, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’tir. Altcoin Sherpa’ya göre, yaklaşık bir yıldır geniş bir aralıkta konsolide olduğu düşünülen LINK’in, 9,30 doların üzerindeki büyük bir kırılma ile %207’lik kazançlar elde etmesi mümkün.

“Chainlink gerçekten güçlü bir şekilde hareket etmeye başladığında, en az 14 dolara ulaşacağını düşünüyorum… Bu kadar uzun süre biriktiğinden dolayı, 25 dolara ulaşması beni şaşırtmaz.”

Yazının yazıldığı sırada, LINK 8,19 dolar değerinde.

Trader’ın listesindeki başka bir altcoin ise, katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum (ARB) bulunuyor. Analiste göre, ARB’nin bir sonraki yükseliş öncesinde 1,45 dolar seviyesine kadar düzeltme hareketi yaşaması olası.

“Eğer 2 doları geçerse şaşırmam. Temel açıdan bakarsak, hala oldukça yüksek toplam kilitli değere (TVL) ve benzer değerdeki diğer blockchain’lerle kıyaslandığında yüksek kullanıma sahip.”

Yazının yazıldığı sırada, ARB 1,62 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Trader’ın radarındaki son altcoin ise, merkeziyetsiz borsa olan Injective (INJ). Altcoin Sherpa, INJ’nin kısa vadeli devam etmesi beklenen “devasa bir ralli” içinde olduğunu ifade ediyor.

“Sonraki hedefin 10 ila 10,60 dolar aralığında olacağını düşünüyorum ve bence bu oldukça ilgi çekici bir alan. Bu bölgede önemli karlar elde etmek istenebilir.”

Yazının yazıldığı sırada, INJ 9,01 dolar değerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir