Kripto Analisti Bitcoin ve 5 Altcoin İçin Büyük Fiyat Hedeflerini Açıkladı!


Geniş bir izleyici kitlesi olan analist, kripto piyasalarının büyük bir düşüş yaşamadan önce daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Analist Altcoin Yorumunu paylaştı

Uzman Michaël van de Poppe, gözlerinin kripto lideri Bitcoin (BTC), öncü altcoin Ethereum (ETH) ve eşler arası ödeme sistemi Litecoin (LTC) gibi çeşitli kripto varlıklar üzerinde olduğunu belirtti.

altcoin
kripto analisti bitcoin ve 5 altcoin i̇çin büyük fiyat hedeflerini açıkladı! 2

Van de Poppe, Bitcoin’in 38.000 ila 42.000 dolar fiyat aralığına ulaşabileceğini düşünüyor, bu noktada düzeltme yaşanabilir. Ethereum için, analist, değerinin 2.700 ila 3.000 dolar arasına çıkabileceğine inanırken, Litecoin’in ise 260 dolar seviyesine ulaşabileceğini ifade etti.

Yazı yazılırken, Bitcoin 29.441 dolar, Ethereum 2.075 dolar ve Litecoin 99,15 dolardan işlem görüyor.

Analist ayrıca, Ethereum’un rakibi olan Avalanche’i (AVAX) takip ediyor ve fiyatının 55 ila 65 dolar arasında yükselebileceğini öngörüyor. İşbirliğine dayalı blockchain platformu Cosmos (ATOM) için Van de Poppe, değerinin 35 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor ve merkeziyetsiz tahmin ağı Chainlink (LINK) için ise 18 ila 22 dolar arasında bir değer artışı bekliyor.

Yazı yazılırken, AVAX 20,54 dolar, ATOM 12,32 dolar ve LINK 8,14 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’in kısa vadeli görünümüne gelince, Van de Poppe, eğer boğalar 29.800 doları geri alabilirse, BTC’nin yükseliş eğiliminin sürebileceğine inanıyor.

“Bitcoin’de bir yükseliş gözlemliyoruz. Eğer şu anki 29.800 dolar seviyesi geri kazanılırsa, bu yukarı yönlü hareketin süreceğini gösterebilir.

Altcoin’ler, BTC çifti üzerinde konsolidasyon yaşanırken veya düzelme sürecinde şu an için büyük bir düşüş hissetmiyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir