Popüler Trader’a Göre Ethereum Nasıl Yükselebilir? – İşte Cevabı!


Kripto piyasası analizi konusunda başarılı tahminlerde bulunan bir analist, Ethereum‘un (ETH) 2022’nin ikinci çeyreğinde görülen bir seviyeye çıkabileceğini öngören bir senaryoyu ortaya koyuyor.

Ethereum’un bu direnci aşması gerek

Yeni bir strateji oturumunda, DonAlt kod adlı analist, ETH’nin lider akıllı kontrat platformunun ivmesini artırmak için 1.940 dolarlık direnci aşması gerektiğini ifade ediyor.

DonAlt’a göre, 1.940 doların üzerindeki bir yükseliş, Ethereum’u muhtemelen Terra (LUNA) ekosisteminin büyümesiyle başlatılan piyasa genelinde bir düşüş öncesinde Mayıs 2022’de görülen bir seviye olan 2.500 dolara yükseltebilir.

“1.940 dolar – bu alan bir direnç noktasıydı. Geri çevrildik, ama eğer tekrar oraya dönersek, 2.500 dolara ulaşma olasılığımız çok yüksek.

Bu, işlem yapmayı bir hayli kolaylaştırır, çünkü o zaman, eğer yükselirse temelde piyasadan satın alabilirsiniz, bu çok hoştur ve her şeyi biraz daha işlem dostu hale getirir.

Aşağı yönlü hareketlerden de hoşlanmıyorum çünkü sadece daha iyi işlem fırsatları yaratıyor…

Eğer buradan gerçekten güçlü bir mum oluşursa, yukarı doğru kırılma şansımızın oldukça iyi olduğunu düşünüyorum.”

eth 12
kaynak: donalt/youtube

DonAlt, ETH için potansiyel bir yükseliş senaryosunu anlatsa da, kripto stratejisti, Ethereum’un 1.940 dolarlık seviyeyi toparlayana ya da Bitcoin (BTC)’nin en düşük seviyesine ulaşana kadar muhtemelen herhangi bir ciddi ralli yaşamayacağını belirtiyor.

Yazıyı yazarken Ethereum, son 24 saatte %4’ten fazla bir artışla 1.740 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir