Shiba Inu Sıfıra Gidiyor, Uzmanlar Tahmin Ediyor!


shiba inu
shiba inu sıfıra gidiyor, uzmanlar tahmin ediyor! 5
  • Finder.com tarafından ankete katılan uzmanlar, Shiba Inu’nun orta vadede sıfıra gideceğini tahmin ediyor ve elinde tutan herkesin çökmeden önce satması gerektiğini öne sürüyor.
  • Shiba Inu, gerçek değer yaratan ve meme paralarından uzak projelere doğru kriptodaki fonların yönünde bir değişikliğin kurbanı olacak.

Shiba Inu‘yu memecoin’in bir kez daha yükselişe geçeceği umuduyla tutuyorsanız, proje alevler içinde kalmadan hemen satmalısınız. Bu, yakın tarihli bir ankette geleceğin ikinci en büyük memecoin için kasvetli olduğuna inandıklarını iddia eden 36 fintech uzmanına göre.

Basın zamanında, Shiba geçen haftaya göre yüzde 10 artışla 0.00001183 dolardan işlem görüyor. 6.5 milyar dolarlık piyasa değeri ile 16. en büyük kripto projesi ve memecoin lideri Dogecoin’in 5 milyar dolar altında.

coinprojesi.com shibusd 2022 05 19 16 36 52
shiba inu sıfıra gidiyor, uzmanlar tahmin ediyor! 6

Bununla birlikte, ilk 20’de olmasına rağmen, SHIB bugüne kadarki değerinin yüzde 65’inden fazlasını kaybetti. Finder.com tarafından anket yapılan uzmanlar, bu düşüşün devam edeceğine inanıyor.

Finder, “Memcoin Shiba Inu için işler iyi görünmüyor” diyor. “Panel, jetonun değerinin düşmeye devam etmesini ve 2025’i kapatmak için 0.000002500 dolar ve 2030’un sonunda 0.000000325 dolar olmasını bekliyor.”

coinprojesi.com 2022 05 19 e1652967805657
shiba inu sıfıra gidiyor, uzmanlar tahmin ediyor! 7

SHIB‘nin dodo yolunda gittiğine inananlardan biri, DigitaX Asset Management fon başkanı Matthew Harry. Çıkışa şunları söyledi:

Bu pazar olgunlaşıyor ve sermaye her oyuncunun bir ödül kazanması umuduyla sahaya dağılmak yerine kaliteye ve değere akmaya başladıkça SHIB gibi şeyler ölecek. İşler böyle yürümez. Hype ölür, değer yükselir.

Swinburne Teknoloji Üniversitesi’nde fintech öğretim görevlisi olan Dimitrios Salampasis de aynı fikirde. Şu yorumda bulundu:

Tüm bu şaka tipi paraların ortadan kalkacağı ve doğru kullanım durumlarına hizmet edebilecek gerçek inovasyon ve kripto varlıklar için yer bırakacağı kanaatindeyim.

Uzmanlar, Shiba Inu‘yu elinde bulunduranlar için, işler daha da kötüye gitmeden satış yapmanın tam zamanı. “Panelimiz ezici bir çoğunlukla SHIB’de ve %73’ü artık satış zamanının geldiğini söylüyor. Sadece %23’ü SHIB’nizi elinizde tutmanız gerektiğini söylüyor ve yalnızca %3’ü satın almanız gerektiğini düşünüyor,” diye yazdı Finder.

coinprojesi.com 2022 05 19 3 e1652968295371
shiba inu sıfıra gidiyor, uzmanlar tahmin ediyor! 8

Yeni çalışma, verilerin Shiba Inu’nun popülaritesinin önemli ölçüde düştüğünü gösterdiği bir zamanda geliyor. CNF’nin bildirdiği gibi, kripto para, memecoin hype sona erdiği için Google aramalarında yüzde 75’lik bir düşüş gördü.

Ancak, Finder.com’un panelleri bazı tahminleri olağanüstü derecede yanlış yaptı. Nisan ayında bir panel, LUNA’nın bu yıl 143$’a ve 2025 yılına kadar 390$’a ulaşacağını tahmin etmişti.

“LUNA tokeni, stabilcoinlerde net düzenlemeler olmadığı sürece çekiş kazanmaya devam edecek. Panelistlerden biri, LUNA ve UST’nin bir avantaja sahip olacağına ve kripto alanında büyük bir sabit para olarak benimseneceğine inanıyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir