En İyi Analist, Kripto Piyasaları Dururken Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) Tahminlerini Güncelliyor!


kripto
en i̇yi analist, kripto piyasaları dururken bitcoin (btc), litecoin (ltc) ve dogecoin (doge) tahminlerini güncelliyor! 6

Deneyimli bir kripto tüccarı, bahar aylarında en iyi dört kripto para biriminin nereye gittiğini görmek için grafiklere bakıyor.

Sahte kripto analisti Kaleo, 475.300 Twitter takipçisine, son Bitcoin (BTC) rallisinden sonra BTC‘nin biraz daha yükselmesini beklediğini, ancak daha sonra 50.000 $ orta aralığında dolaştığını söyledi.

Bitcoin (BTC)

“Pompa şimdiye kadar yerinde oldu.

Makro-boğa eğilimim, bunun geri kalanının yanlış olduğunu ve sonsuza kadar pompalamaya devam edeceğimizi umuyor, ancak 50’lerin ortalarında biraz mola verdiğimizi ve biraz kestiğimizi hissediyorum.“

image
Source: CryptoKaleo/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin %1,53 düştü ve 47.040 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı, bir hafta öncesine göre hala %9,8 arttı.

Litecoin (LTC)

Kaleo ayrıca eşler arası sanal para birimi Litecoin’e (LTC) de göz atıyor. Tüccar, altcoin ABD doları karşısında iyi performans gösterirken, LTC/BTC ticaret çiftinde nasıl ilerleyeceğinden emin olmadığını söylüyor.

“Şu ana kadar Litecoin (USD), BTC/piyasa gücüne binerek tırmanmaya devam etti, ancak kendi başına özel bir şey yapamadı.

BTC çiftinin buradan ayrılmasını bekliyorum, sadece F beni değilse de hak ettiğim acıyı hissetmeye devam edeceğim.”

image 1
Source: CryptoKaleo/Twitter

Litecoin yüzde arttı ve 131.07 dolar değerinde. Piyasa değerine göre 22. en büyük kripto varlığı, haftalık en düşük 121.06$’dan %8.2 arttı.

Dogecoin (DOGE)

Takma adlı tüccar listesinde sonraki sırada Dogecoin (DOGE) var. 2018 rallisini yansıtan köpek temalı meme madeni parasını beklediği 23 Mart tweet’inin ardından Kaleo, yaklaşık %20 oranında artmasından sonra iyimserliğini koruyor.

“DOGE ilk girişten ~%20 yükseldi, yine de birkaç büyük ayak göreceğimiz günü bekliyor. Sabır öder.”

image 2
Source: CryptoKaleo/Twitter

Dogecoin yazı yazarken %3.32 düştü ve 0.14$’dan işlem görüyor 25 Mart’taki haftalık en düşük seviyesinden yaklaşık bir kuruş yükseldi.

Terra (LUNA)

Grafik gurusunun listesinde sonuncusu stablecoin ihraççısı Terra (LUNA). Altcoinin 27 Mart’ta başlayan 90$ aralığından son çıkışının ışığında, tüccar bu döngü sırasında 150$’ı geçmesini bekliyor.

“LUNA sonunda fiyat keşfine girdi.

Baktığım direnç yükselen bir köşegen olduğundan – yaklaşmadaki hafif bir gecikme, biraz daha yüksek bir hedef aralığı anlamına geliyor.

Bu bacak için 150 – 180 dolar arıyorum.”

image 4
Source: CryptoKaleo/Twitter

Terra şu anda günde %1.3 düştü ve 105.59 dolarla el değiştiriyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir