Dogecoin Rakibi Shiba Inu (SHIB) Yeni Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonu (DAO) Başlatacak!


coinprojesi.com shiba doge
dogecoin rakibi shiba inu (shib) yeni merkezi olmayan otonom organizasyonu (dao) başlatacak! 2

Popüler meme kripto projesi Shiba Inu (SHIB), kendi merkezi olmayan özerk organizasyonunu (DAO) başlatmaya hazırlanıyor.

Yeni bir blog gönderisinde Shiba Inu geliştiricileri, SHIB‘nin yeni yönetişim protokolü olan DOGGY DAO’yu iki ayrı aşamada yayınlayacaklarını söylüyorlar.

Önümüzdeki günlerde başlaması planlanan ilk aşama, kullanıcıların SHIB‘nin merkezi olmayan borsası (DEX) ShibaSwap’a hangi kripto projelerinin ve ticaret çiftlerinin dahil edileceğine karar vermeleri için hükümler içerecek.

“DAO 1, ShibaSwap WOOF Havuzlarında hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin olacağına ve BONE ödüllerinin (tahsis puanlarının) bunlar arasında nasıl dağıtılacağına karar vermek için topluluğa anında güç sağlamaya odaklanmıştır.”

BONE, ShibaSwap protokolünün yönetim belirtecidir. Paylaştırılmış versiyonu tBONE, DOGGY DAO içinde oy kullanmak için kullanılacak.

“Projeleri listelemek için oy kullanmak için, kullanıcıların BONE’larını (tBONE almak için) paylaştırmaları ve ayrıca tartmak ve bu çifte sağlamak için seçim miktarlarını dağıtmaları gerekir. Bir proje ne kadar fazla oy alırsa, o kadar fazla eşleştirme (AP) elde eder.

Sonra ne olur? Takip eden Pazartesi günü, lansmanın ardından, oylama sürecinin sonuçlarına göre AP’ler ve çiftler belirlenecek…

Yürütülen çiftler 14 günlük bir süre boyunca sergilenecek ve AP’leri bir sonraki oylama gerçekleşene ve bitene kadar orada kalacak. Son kullanma tarihinden önceki hafta, oylama bir kez daha başlayacak. Bir grup yeni çift veya ödüle topluluk tarafından karar verilecek ve seçilecektir.”

DAO’nun ikinci aşaması, kullanıcıların değerlendirilmek üzere genel teklifler göndermesine olanak tanıyan bir sistem uygulayacaktır.

Shiba Inu yazı yazarken 0,000034 dolardan el değiştiriyor, yedi günlük zirvesi olan 0,0000039 dolardan %13 düşüşle.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir