BNB ve SOL Yorum-Analiz: 6 Mart 2023


Haftanın ilk günü, bazı kripto para birimlerinin değeri yükselirken diğerlerinin düştüğü için bir yükseliş veya düşüş eğilimi göstermiyor.

bnb 3
bnb ve sol yorum-analiz: 6 mart 2023 4

BNB/USD

Bugün, Binance Coin (BNB) listedeki en yüksek değer kazanan kripto para birimi oldu ve değerinde %0,30 artış görüldü.

bnb 4
bnb ve sol yorum-analiz: 6 mart 2023 5

Binance Coin (BNB), fiyatının hafif bir artış göstermesine rağmen, 281,1 $ seviyesindeki desteğe yakın kalmakta ve düşüş eğilimini sürdürmektedir. Bu durum, satış hacminin düşük olması nedeniyle alıcıların bulunmadığını teyit etmektedir. Boğaların kontrolü ele almak istemesi için, oranı hayati önem taşıyan 300 $ bölgesinin üzerine geri getirmeleri gerekmektedir.

Şu anda yazı yazıldığı esnada BNB, 290,5 dolar seviyesinden işlem görüyor.

SOL/USD

Solana (SOL) oranı %0,14’lük bir artış gösterdi.

sol1
bnb ve sol yorum-analiz: 6 mart 2023 6

Teknik açıdan Solana (SOL), fiyatı da desteğin yanında yer aldığı için Binance Coin’e (BNB) benzer şekilde işlem görüyor. Ayıların baskısı devam ederse ve mum 20 $ işaretinin yakınında kapanırsa, bir kırılma ve ardından 19 $ bölgesine ve altına bir itici güç beklenebilir. Böyle bir senaryo, önümüzdeki haftanın sonuna kadar geçerlidir.

Yazı yazıldığı esnada, SOL 21,26 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir