Benjamin Cowen’den Cardano, Solana ve Bitcoin İçin Önemli Tahminler


Tanınmış kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano (ADA) gibi geçmişte düşen Solana’nın (SOL) mevcut değerinden %50’den fazla bir düşüş yaşama ihtimali hakkında uyarıda bulunuyor. Aynı zamanda Bitcoin’in (BTC) önemli hareketlerini de öngörüyor.

Cowen, Solana’nın 10 dolar seviyesine düşebilecek temel destek seviyelerini kaybetme riski taşıdığını belirtiyor. “SOL’un da dipleri süpürmesi iyi bir şans” dedi ve bu durumun, Mayıs 2019’dan Mayıs 2020’ye kadar Cardano’nun 0,10 dolardan 0,028 dolara düşmesine benzer olabileceğine işaret ediyor.

Solana’nın Durumu

Solana şu anda, yazının yazıldığı tarih itibarıyla son 24 saatte %5,4 artışla 21,67 dolardan işlem görüyor. Bu, Cowen’ın öngördüğü destek seviyelerinin üzerinde.

altcoin haberleri
benjamin cowen'den cardano, solana ve bitcoin i̇çin önemli tahminler 2

Bitcoin’in Geleceği

Analist ayrıca, Bitcoin’in 2024’ün başlarında Federal Rezerv’in dönüşüyle birlikte 13.000-14.000 dolar aralığına düşebileceğini ve ardından yukarı yönlü bir hareket yapabileceğini belirtiyor. Bu, Bitcoin’in yılın başında yükselişe geçmeden önce 16.000-17.000 dolara düşerek Nisan ayına doğru 24.000 dolara ulaşabileceği başka bir senaryoyla da destekleniyor.

Bitcoin şu anda, yazının yazıldığı zaman itibarıyla son 24 saatte %1,6 artışla 26.440 dolardan işlem görüyor. Cowen, gelecekte neler olabileceği konusunda emin olmadığını da ekliyor.

Litecoin Hakkındaki Görüşler

Cowen, analizine Litecoin’le (LTC) devam ediyor. Bu kripto paraya ağırlık vererek, Nisan 2024’te planlanan Bitcoin yarılanmasına kadar toparlanmasının mümkün olmadığını öne sürüyor. Eşler arası ödeme ağı olan Litecoin’in, yarılanmadan önce zirveye çıkıp satış yapacağını, ardından birkaç ay zayıf kalacağını, hatta Bitcoin’den daha düşük performans sergileyeceğini düşünüyor.

Litecoin şu an son 24 saatte %1,3 artışla 65,61 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir