Zengin Baba Yoksul Baba Yazarı, Bir Ethereum Rakipçisinin Daha Yeni Başladığını Söyledi, Enflasyonun ABD Ekonomisini Yıkacağını Öngördü!


enflasyon
zengin baba yoksul baba yazarı, bir ethereum rakipçisinin daha yeni başladığını söyledi, enflasyonun abd ekonomisini yıkacağını öngördü! 2

20 yıldan fazla bir süre önce yayınlanan bir kişisel finans kitabının yazarı, yaklaşmakta olan büyük bir piyasa krizini tahmin ederken kripto portföyünü çeşitlendiriyor.

Stansberry Research ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, Zengin Baba Yoksul Baba yazar Robert Kiyosaki’ye neden yakın zamanda Solana’yı (SOL) portföyüne eklediği soruldu.

“En iyi anlaşmalar her zaman erken yapılır. İnsanlar, ‘Bitcoin’e yatırım yapıyor musunuz?’ dediğinde, [cevabım] evet, 6.000 dolar iken. Solana hala erken ve bu bir ihtimal, uzak bir ihtimal.”

Ethereum’a rakip ve akıllı sözleşme platformu Solana, ölçeklenebilirlik, hız ve düşük işlem ücretleri ile bilinen bir blok zinciri olan piyasa değeri açısından yedinci en büyük kripto varlığıdır.

ABD doları enflasyonu hakkında soru sorulduğunda, bir zamanlar en çok satan yazar, Amerikalıların büyük bir bölümünün, enflasyonun bildiğimiz gibi Amerikan yaşamını onarılamaz bir şekilde değiştireceğine dair kanıt olarak 1000 doları bile olmadığını iddia ediyor.

“Enflasyon yükseliyor ve ortalama bir Amerikalının 1000 doları yok. Amerikalıların yüzde kırkının 1000 doları yok. Yani enflasyon yükseldiğinde, nüfusun %50’sini yok edeceğiz ve işte o zaman devrim başlıyor.”

Kiyosaki, “Amerikalıların %40’ı” iddiasını destekleyecek veya “devrim” ile ne demek istediğini netleştirecek veriler üretemedi.

Mülakatı yapan kişi potansiyel kripto düzenlemesi hakkında soru sorduğunda, kendi kendini finans gurusu ilan eden Big Brother tarzı, düşmanca bir hükümet devralımı konusunda uyardı.

“Bu, hükümet kriptosuna, hükümet Bitcoin’e veya her ne diyorlarsa ona giderlerse…“

Eylül 2021’de yazar, hiçbir zaman gerçekleşmeyen “Ekim ayında gelen dev bir borsa çöküşünü” öngördü. Kiyosaki, o zamandan beri tahminlerini ikiye katladı ve “dünya tarihindeki en büyük borsa çöküşünü” öngördü. Yazma sırasında, böyle bir çöküş henüz gerçekleşmedi. Kiyosaki, böyle bir çöküşün yakın olduğunu savunuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir