XRP Avukatı, Ripple Davasındaki Hakim Hakkında Konuştu


XRP savunucusu avukat John Deaton, ABD Bölge Hakimi Analisa Torres’in, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a karşı açtığı davanın sonucunun önemini anladığını belirtti.

XRP sahiplerini dava sürecinde temsil eden Deaton, Hakim Torres’in davanın sonucuna ulaşmak için harcadığı sürenin normal olduğunu ifade etti.

“Ripple ve SEC’nin yanıt özetleri Aralık ayında sunuldu. Hakim Torres’in kararı şu an itibariyle yedi aydır bekleniyor. Ancak bu durum sadece Ripple için geçerli değil. Thor Equities davasında, Hakim Torres’in önünde, yanıt dosyaları yine Aralık ayında sunulmuştu ve Hakim Torres hala bir karar vermedi.

NY District Carpenter’ın fon davasında, Hakim Torres’in özet karar süreci, yanıt dosyalarının sunulmasından SEKİZ AY sonra tamamlandı. Quiller Inc. ABD’ye karşı Hakim Torres’in kararı YEDİ ay sürdü. Fitzgerald davası ve birkaç diğer dava, Hakim Torres’in karar vermesi için ALTI ay sürdü.

Sonuç olarak, ben ve diğerleri, daha önce bir karar beklerken, benzer süreler alan diğer davalar ve örnekler mevcut. Hakim Torres, kararının önemini muhtemelen anlıyor.”

xrp haberleri
xrp avukatı, ripple davasındaki hakim hakkında konuştu 2

Ripple‘ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, Hakim Torres’in tarafların özet karar taleplerine ilişkin kararının Eylül sonuna kadar gelmemesinin olağan olmayacağını belirtti ve Deaton’a katıldı.

SEC, 2020’nin sonlarında, San Francisco merkezli ödeme şirketi Ripple’ın XRP’yi kayıtlı olmayan bir menkul kıymet olarak sattığını iddia ederek dava açmıştı.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Mayıs ayında bir kararın “aylar değil, haftalar” içinde geleceğini öngörmüştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir