Useless Token Nedir ? Nasıl Alınır, Projesi ve Amacı Nedir ?


Useless Token’in hiç bir amacı yoktur. Piyasaya çıkış amacı ve hedefi de tam olarak bu olmaktadır. Kendilerini işe yaramaz ama dürüst olan ilk jeton olarak tanıtmaktadırlar. Açıklamalarında kendilerini “Bu token hayır kurumu için değil, NFT yok, uygulama yok, oyun yok, topluluk projesi yok, amaç yok. Bu, amacı olmayan bir shitcoin.” olarak anlatmaktadırlar.

useless token nedir ?

Aptalca isimlerden oluşan shitcoinlerden herkes bıkmış durumdadır. Tamamı yalan dolan yol haritalarından oluşmuş garip garip hedefler koyan coinler piyasayı sarmış durumdadır. Ayrıca Berbat bir teknik inceleme yazısı yazacaklar, biraz sıçacaklar, birkaç garip AMA’ya sahip olacaklar, aya söz verecekler ve sonra durgunlaşacaklar tamamı insanların cebindeki 10ar dolara talip olmak için.

USELESS TOKEN şeffaf bir şekilde yatırımcılara hiçbir değer sunmayan token olarak piyasaya girmektedir. Yani teknik inceleme yok, beklenti yok, şunu yapacağız bunu hedefliyoruz diye saçma hedefleri de olmamaktadır. Mızmız topluluk yok ve dünyaya ilgi yok. Aya gidecekler hedefi de bulunmamakla birlikte bazı tatlı övünme hakları için cüzdanınızda işe yaramaz jetonlardan oluşan bir kupada vermemektedirler.

Useless Token Projesinde Kaç Geliştirici Var ?

Önceden bir geliştirici projeyi yerden alıp baya geliştirdiğini söylemektedirler. Şu anda ise havuz kilitlenmiş durumda ve hiç bir geliştirici token de yer almamaktadır. Token’in tamamen topluluklara kaldığını ve onların yapacağı işlemlere bağlı olduğunu belirtmektedirler.

İşlem Sınırı Var !

Bu tokende diğerlerine göre farklı bir taktik izlemiş durumdadır. Alım satımlarda bir işlem sınırı ortaya konmuştur.Fakat bu işlem sınırı sabit değildir. Bu bir anti döküm protokolüdür. Botlar, likidite yaratılır yaratılmaz yüksek miktarda jeton satın alma ve ilk saat boyunca boşaltma eğilimindedir. Bu, projenin grafiğini ve potansiyelini mahvedecektir. Bu yüzden MaxTX’i önlemek için 1 Trilyon olarak ayarlandı.Bu , her işlemin bir üst sınırı olacağı ve 1 Trilyon’dan fazla alım satımın başarısız olacağı anlamına gelmektedir.

Nasıl Satın Alınır ?

1. Adım: Bir Cüzdan Oluşturun

Trust Wallet’ı indirin ve bir cüzdan oluşturun. İfadenizi gizli tutun!

2. Adım: “Binance Akıllı Zinciri” (BSC) satın alın

Trust wallet ana ekranındaki “Akıllı Zincir”e ve ardından sağ üstteki “Satın Al”a dokunun.

3. Adım: BSC’yi $USELESS ile değiştirin

Trust Wallet’ı açın ve ana ekranın altındaki DApps’e (veya iPhone’lar için “Tarayıcı”) gidin. Tarayıcı düğmesi iPhone için altta görünmüyorsa, Safari’yi açın ve trust://browser_enable URL türünde güven cüzdanına dönün.

DApps veya Tarayıcı bölümünü açın ve PancakeSwap’ı bulun ve açın. Trust Wallet’ınızı sağ üst köşeye bağlayın. “Değişim” kutusuna biraz aşağı kaydırın

Simgeye tıklayın ve kaymayı %6’ya ayarlayın (yüksek volatilite sırasında bunun daha yüksek olması gerekebilir).

Takas widget’ına 0x98671df651cd288b8bfddb49a34a03e604799c6d iletişim adresini girin ve 0 ile 1.000.000.000.000 arasında bir miktar girin

Ve sonra SWAP’a basın!

Adım 4: Trust Wallet’a $USELESS ekleyin

Sağ üstteki simgeye dokunun ve 0x98671df651cd288b8bfddb49a34a03e604799c6d sözleşme adresini girin.

“Bitti” ye tıklayın ve şimdi Yararsız Jetonlarınızı görmelisiniz

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir