Ünlü Yatırımcı Mike Novogratz’a Göre Bitcoin, 5 Yılda Hala 500.000 Dolara Ulaşabilir!


bitcoin
ünlü yatırımcı mike novogratz'a göre bitcoin, 5 yılda hala 500.000 dolara ulaşabilir! 3

Kripto borsa monitörlerinde etrafını saran tüm yeşillerle C, Wall Street’in gözüpekinde yine güçlü bir müttefik buldu.

Daha geniş kripto pazarını saran son olumsuzluklardan etkilenmeyen milyarder Mike Novogratz, başka bir tahminle geri döndü: Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Yaratılışından bu yana genişlemesine rağmen, kripto para birimi endüstrisi hala çok sayıda şüpheciye sahip, ancak aynı zamanda birçok iyimser savunucusu var. Bu bireylerden biri Novogratz.

Kripto yatırım şirketi Galaxy Digital’in CEO’su Novogratz, Bloomberg Crypto Summit’te yaptığı konuşmada, bir BTC‘nin beş yıl içinde yarım milyon dolar değerinde olacağını belirtti. Milyarder, kripto para biriminin artan kullanımını ve istisnai özelliklerini bunun nedeni olarak gösteriyor.

Bitcoin 24.000 Doları Kırmak Üzere

Bu yazı itibariyle, Bitcoin 24 bin dolara yaklaşıyor ve şu anda son yedi gün içinde %24 artışla 23.745 dolardan işlem görüyor, Çarşamba günü Coingecko’nun rakamlarına göre.

Diğer önde gelen kripto savunucuları, Novogratz ile aynı sayfayı paylaşıyor. Yatırım firması SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, bu yılın Ocak ayında Bitcoin‘in önümüzdeki dört ila beş yıl içinde 500.000 dolarlık bir fiyata ulaşacağını tahmin etmişti.

Temmuz 2022’deki en iyi kripto kumarhanesi hangisidir? Kapsamlı karşılaştırmamızı okuyun! En iyisini seçmek için para yatırdık, 80’den fazla kripto kumarhanesini oynadık ve inceledik.

Gemini dijital para borsasının kurucuları Cameron ve Tyler Winklevoss bile Bitcoin‘in gerçek kabulünün henüz başlamadığını belirttiler. İkizler, gelecekte Bitcoin fiyatının 500.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyordu.

Bu arada Novogratz’a göre Bitcoin, benzersiz özellikleriyle öne çıkıyor. “Bitcoin, anti-enflasyonist bir değer deposu olmak için özel olarak tasarlandı” diye vurguladı, en dikkate değer özelliklerden biri olarak.

coinprojesi.com e7wtaejr
ünlü yatırımcı mike novogratz'a göre bitcoin, 5 yılda hala 500.000 dolara ulaşabilir! 4

Bitcoin Altından Üstün mü?

Pek çok açıdan, kriptonun aktarılabilirliği onu değerli metal altından üstün kılıyor, diye devam etti.

“Evlat edinme ve küresel ekonomik sistemle ilgili. Ve bu bir evlat edinme engeli olsa da, tam bir U dönüşü değil, ”dedi Bloomberg Kripto Zirvesi sırasında.

Novogratz, “Henüz müdahil olmamış, bunu büyük bir fırsat olarak gören kurumları görmeye devam ediyoruz” dedi.

Wall Street gazisi ayrıca, bireysel yatırımcıları kurumların kaldıraç oyunundan korumak için yeterince şey yapmadıklarını iddia ederek düzenleyicilere bir tokat attı. Yorumlarında, kripto para piyasasının en kötüsünün nihayet sona ermiş olabileceğinden de bahsetti.

Novogratz, Haziran ayında kripto para piyasasının toparlanması için ABD Federal Rezervinin “ayağını frenden çekmesi” gerekeceğini ve dijital para birimlerine yatırım yapan hedge fonlarının çoğunun başarısız olacağını tahmin etmişti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir