Ünlü Trader Bu Altcoin İçin %200 Ralli Bekliyor!


Popüler bir kripto tüccarı, bir altcoin’in %200 artmasını bekliyor ve Ethereum’un (ETH) Bitcoin’in (BTC) yükseliş hareketini takiben toparlanacağını düşünüyor.

Altcoin Açıklaması

Inmortal olarak bilinen ve geniş çapta takip edilen tüccar 85.800 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cosmos’un (ATOM) 100$’ a doğru %200’lük bir koşu yapmaya hazır göründüğünü söylüyor.

30 doların altındaki herhangi bir hareketin daha fazla ATOM altcoini satın almak için harika bir fırsat sunduğunu düşünüyor. CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken ATOM 36.33 dolardan işlem görüyor .

“Sevgili kozmonotlarım, plan değişmedi, 100 dolar programlandı.

Bu arada, 30 doların altındaki düşüşleri almaya çalışacağım”

altcoin
ünlü trader bu altcoin i̇çin %200 ralli bekliyor! 5

Sırada, kripto türevleri değişimi FTX’in yardımcı programı olan FTT var. Şu anda 57.22$’dan işlem gören varlık ile Inmortal, 50-60$ aralığında konsolidasyona girdikten sonra yeni bir yükseliş elde etmek istiyor .

“Ben görevimi yaptım. 50-60 dolar arasında toplayabildiğim kadar FTT biriktirdim.

altcoin
ünlü trader bu altcoin i̇çin %200 ralli bekliyor! 6

En iyi kripto varlığına gelince, Inmortal , Bitcoin’in geçen hafta başında 40.000 dolardan sıçradıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini yakalamaya hazır göründüğünü belirtiyor .

“Yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) fethetme zamanı geldi.”

altcoin
ünlü trader bu altcoin i̇çin %200 ralli bekliyor! 7

O beklediğini Ethereum $51.000 üstünde BTC’nin boğa dürtü sonra Bitcoin önderliğini takip etmek. Yazma sırasında, ETH 3.600 doların biraz üzerinde oturuyor .

“$ETH, $BTC’yi takip etmeye hazır”

altcoin
ünlü trader bu altcoin i̇çin %200 ralli bekliyor! 8

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir