Ünlü CEO, Bitcoin’in Tekrar Zirveyi Görme Şartını Açıkladı!


Blockchain platformu Celsius Network’ün kurucu ortağı ve CEO’su, bir koşulun yerine getirilmesi durumunda Bitcoin’in bu yıl yeni bir rekor kırabileceğini söylüyor.

Alex Mashinsky bir finans röportajında, yeni alıcılar piyasaya yeterli hacim enjekte ederse, Bitcoin’in (BTC) 2021’de yeni bir rekor kırarak kilit bir direnç bölgesinin üzerine çıkabileceğini söyledi.

“Yeni alıcılardan yeterli hacmimiz varsa, geri dönüp 53.000 ila 55.000 dolar seviyesini tekrar test etmeliyiz. Bunu aşarsak, bu yıl yeni zirveler göreceğiz.”

coinprojesi bitcoin
ünlü ceo, bitcoin'in tekrar zirveyi görme şartını açıkladı! 2

Mashinsky, amiral gemisi kripto para biriminin bu hafta başında yaklaşık 53.000 dolardan 43.000 doların altına anlık olarak düşmesine rağmen, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda en az 140.000 dolarlık bir fiyata ulaşabileceğine hala inandığını söylüyor.

“Hala 140.000 ila 160.000 dolar seviyelerine ulaşacağımıza dair tahminlerimi sürdürüyorum. Çinli madencilerde gördüğümüz bu tür ani çökme ve temizleme nedeniyle bizi gelecek yılın ilk çeyreğine [ilk çeyrek] götürebilir. Ama kesinlikle daha da yükseliyor.”

Celsius CEO’su, Bitcoin’in benimsenmesinin dünya genelinde katlanarak hızlandığını ve bunun da lider kripto para biriminin fiyatı için bir yükseliş işareti olduğunu söylüyor.

“İlk 100 milyon kullanıcıyı Bitcoin’e sokmak 12 yıl sürdü. Bunu ikiye katlamak beş ay sürdü. Yani şimdi, dünya çapında Bitcoin’e sahip olan, hesapları olan 200 milyondan fazla kullanıcı var. Yani kesinlikle hızlanıyor. Daha fazla talep, daha yüksek fiyatlar anlamına geliyor.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir