Ünlü Analist Poppe’nin İyi Çıkış Beklediği O Altcoin!


Popüler bir kripto tüccarı ve üst düzey stratejist, bir altcoinin bir çıkış için hazır olduğunu söylüyor.

Analist Michaël van de Poppe, 126.000 YouTube abonesine Ethereum tabanlı blockchain ağı Chainlink’in (LINK) bir kopuş için hazır göründüğünü söyledi.

coinprojesi xcvbxcv
ünlü analist poppe'nin i̇yi çıkış beklediği o altcoin! 2

Van de Poppe, LINK’in grafiğindeki modelin nasıl yukarı doğru bir dalgalanmaya işaret ettiğini belirtiyor.

“Burada bir patlama yaşamamız çok muhtemel. Bu yapıyı oldukça sık görüyorsunuz, ki burada bir çeşit yuvarlak dip yapıyoruz.

Yuvarlatılmış bir dip, oldukça hızlı bir şekilde daha yüksek diplere [ve] daha yüksek zirvelere sahip olacağımızı ima ediyor.”

Van de Poppe, LINK belirli bir kilit seviyeyi sürdürebilirse, tırmanmaya devam edeceğini söylüyor.

“Bu aşamada, Chainlink burada 60.000 (.0006 BTC) satoshi (28.87 $) olan bu seviyenin üzerinde devam edecekse, yukarı yönlü momentuma bir kırılma için istekli olduğumuzu düşünüyorum.

Chainlink’in bir sonraki koşusu, yaklaşık 80.000 Satoshi’ye (.0008 BTC) (38.50 $) doğru gerçekleşecek ve bu da %30’luk bir koşu anlamına geliyor. Ancak o zaman büyük olasılıkla Chainlink için de yeni bir döngü alacağız, bu da piyasalarda ciddi bir devam edeceğimiz anlamına geliyor.”

CoinGecko’ya göre Chainlink şu anda 30 günün en düşük seviyesi olan 24.38 $’dan %26 artışla ve 10 günün en yüksek seviyesi olan 36.00 $’dan %17 düşüşle 30.76 $’da işlem görüyor .

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir