Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Tahminini Açıkladı


Kripto para düşüşünün en dibini gören bir analist, kripto dünyası ile ilişkili hisse senetlerinin, dijital varlık pazarlarından çok daha fazla yükselme gösterdiğini belirtiyor.

Analiste göre, takma adı Bluntz olan, kripto borsası Coinbase (COIN), iş zekası şirketi MicroStrategy (MSTR), dijital varlık madencilik firmaları Marathon Digital Holdings (MARA) ve Riot Platforms’un (RIOT) hisse senetleri, son düzeltici hareketlerinin ardından bir yükselişe hazır görünüyor.

“Kripto sektöründeki büyük temsilcilerde %13 – %20’lik çekici düşüşler görüyoruz… Benim bakış açıma göre, bu, takip ettiğim dört büyük kripto para biriminde yukarı yönlü dönüşler beklemek için iyi bir zaman. Şu anda kendi yollarında mı ilerliyorlar, yoksa kripto para biriminde liderlik ediyorlar mı, henüz belirsiz.”

grf31
Kaynak: Bluntz/Twitter

Bitcoin konusuna geldiğinde, kripto ticaretçisi, eğer boğalar anahtar dijital varlık olan Bitcoin’i 29.700 doların üzerine çıkarmayı başarabilirlerse, bir toparlanma düzenleyebileceklerini ve BTC’yi 2023’ün yeni zirvesine ulaştırabileceklerini düşünüyor.

“Sonunda en düşük seviyeleri taramış olduk. Ayrıca, tasfiyeleri düşük bir hızda gerçekleştirdik, bu iyi bir belirti. Benim için, 29.700 doların üzerindeki herhangi bir dört saatlik yaklaşma, 32.000 doların üzerindeki yeni zirvelere uzun bir yol açacaktır.”

grf63
Kaynak: Bluntz/Twitter

Yazının yazıldığı sırada BTC, 29.261 dolardan işlem görüyor.

Akıllı kontrat platformu Solana’ya (SOL) gelirsek, Bluntz, BTC’nin 29.500 doları temizlediği için altcoin’i toplamak istiyor.

“Bu fiyat hareketi nedeniyle, SOL’u burada tutamam. Daha sonra yeniden giriş yapmayı planlıyorum, muhtemelen en azından BTC’nin sonunda 29.500 doları aştığına kadar gerçekleşmeyecek.”

grf76
Kaynak: Bluntz/Twitter

Yazı yazıldığı anda SOL, Bluntz’un düşük hedefine yakın, 23,29 dolar değerinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir