Tezos, MATIC, BitTorrent Fiyat Analizi: 03 Eylül Cuma


Bitcoin grafiklerde biraz düzelirken, altcoin piyasası karışık ticaret modelleri gördü. Tezos %1,8 düştü ve 5,26$’lık acil destek çizgisinin üzerine çıkmakta zorlandı. MATIC, bazı fiyat değişim belirtilerine rağmen değerinin %4’ünden fazlasını kaybetti ve 1,38$ taban fiyatına bir adım daha yaklaştı.

BitTorrent ise %18,3 ralli yaptı ve yakında 0,0053$ fiyat seviyesini devirebilir. 

Tezos [XTZ]

coinprojesi xtzusd 2021 09 03 11 41 18
tezos, matic, bittorrent fiyat analizi: 03 eylül cuma 4

XTZ/USD , Ticaret Görünümü

XTZ %1,8 düştü ve 5,27 dolardan işlem gördü, acil desteği 5,26 dolardan işlem gördü. Mevcut seviyenin altına bir düşüş, tokenin 4.30 dolarda kalması anlamına gelir. Basın zamanı seviyesinde, XTZ bir haftanın en düşük seviyesini işaret ediyor gibiydi. 

Satış baskısındaki artış, altcoini hafta boyunca neredeyse %14 oranında aşağı çekti. Göreceli Güç Endeksi 50 işareti altına düştü. Son olarak, Müthiş Osilatör kırmızı sinyal çubuklarını yanıp söndü. 

Tersine, Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinin artmasıyla bir haftanın en yüksek seviyesindeydi. 

Kriptonun fiyatı kuzeye doğru hareket ederse, XTZ direnci 5,75 dolarda ve ardından 6,05 dolarda bulunabilir – XTZ için çok ayın en yüksek seviyesi. 

Tezos, kısa süre önce Avrupa Bankaları için Akıllı Sözleşmeleri etkinleştirmek için seçildi. 

MATIK

coinprojesi maticusd 2021 09 03 11 42 47
tezos, matic, bittorrent fiyat analizi: 03 eylül cuma 5

MATIC/USD , TradingView

MATIC, son 24 saat içinde değerinin %4,1’ini kaybetti ve 1,44$’dan satışa sunuldu. Madeni para için en yakın destek hattı 1,38 dolardı. Alt, kendisini 1.38 dolarda sürdüremezse, yaklaşık 3 hafta önce en son dokunduğu bir MATIC seviyesi olan 1.28 dolar fiyat tabanında dinlenmeye çalışabilir. 

Ancak göstergeler dört saatlik grafikte karışık sinyaller verdi. Müthiş Osilatör kırmızı sinyal çubukları gösterdi. Buna karşılık, Göreceli Güç Endeksi yükseliş bölgesi içinde 50 işaretinin üzerinde kaldı. MACD da yeşil histogramlar parladı. 

MATIC’in fiyatı 1,38$’a düşerse, yukarıda bahsedilen seviye geçen ay fiyatların itici noktası olduğu için alt’ın bir boğa koşusu için baskı yapma şansı var. Böyle bir durumda direnç seviyeleri 1,53 dolar ve 1,70 dolar seviyelerinde yer alıyor. 

Son haberlerde, Shard Labs, MATIC için bir sıvı staking protokolü oluşturmak için Polygon blok zincirini seçti . Bu, bir sıvı staking protokolü ve DAO, Lido yardımıyla yapılacaktır. 

BitTorrent [BTT]

coinprojesi bttbusd 2021 09 03 11 44 12
tezos, matic, bittorrent fiyat analizi: 03 eylül cuma 6

BTT/USD , TradingView

BTT 24 saat içinde %18,4 yükseldi ve 0.005 $ değerinde oldu ve bu süreçte çok ayın en yüksek seviyesini güvence altına aldı. Genel direnci 0,0053 dolarda bulunuyor. BTT için parametreler yükselişini sürdürdü. 

Göreceli Güç Endeksi 70 seviyesinin ötesine aşırı alım bölgesine yönelirken alım baskısı arttı . Müthiş Osilatörde güçlendirilmiş yeşil sinyal çubukları görülüyordu . Diğer göstergelere uygun olarak, Parabolik SAR da şamdanların altında noktalı çizgiler sıraladı – Piyasada bir yükseliş eğilimini ima eden bir okuma. 

Fiyatların geri çekilme ihtimali göz ardı edilemez. BTT bu fiyat seviyelerine en son dokunduğunda yükseliş trendini sürdüremedi ve 0,0049$ destek hattına düştü. BTT yükseliş ivmesini sürdüremezse, 0,0049 dolar ve 0,0045 dolar destek seviyelerini tekrar ziyaret edecek. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir