Terra (LUNA) 5 Günlük Büyüme Hızını Artırıyor, 120 Dolar Yakında mı?


luna
terra (luna) 5 günlük büyüme hızını artırıyor, 120 dolar yakında mı? 4
  • Terra (LUNA), son 7 gün içinde +%5’in üzerinde bir büyüme oranı kaydetti.
  • Terra stablecoin’e yardım etmek için 1,5 milyar dolardan fazla Bitcoin satın alındı.
  • Terra kısa sürede 120 dolara ulaşabilir.

Terra (LUNA), sektördeki iddialı yaklaşımıyla kripto para alanını patlatmaya devam ediyor. Ayrıntılı olarak, kripto, son yedi gün içinde +%5’in üzerinde bir büyüme oranı kaydedebilir. Sonuç olarak kripto, CoinGecko‘daki ilk 10 sanal varlıktan biri olarak konumunu koruyor. Bu, piyasa durumundan bağımsız olarak kriptoyu destekleyen yatırımcılar tarafından da mümkün olmaktadır.

coinprojesi.com image 33
terra (luna) 5 günlük büyüme hızını artırıyor, 120 dolar yakında mı? 5

Terra‘nın uzaydaki agresif yaklaşımının yanı sıra, Luna jetonunu ve Terra sabit parasını popülerleştiren Terraform’un kurucu ortağı Do Kwon, Bitcoin edinme vizyonunu koruyor. Şu anda Kwon, Terra stablecoin’ine yardımcı olmak için şimdiden 1,5 milyar dolardan fazla Bitcoin satın aldı.

Kriptonun bu yükseliş eğilimi devam ederse, Terra’nın pozisyonunu yükseltme şansı olabilir.

coinprojesi.com image 34
terra (luna) 5 günlük büyüme hızını artırıyor, 120 dolar yakında mı? 6

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, Terra 100 doların altında makul bir fiyatla işlem görüyor. Bununla birlikte, bu düşüş pozisyonuna rağmen, Terra pozisyonunu 99$ direnç seviyesine yakın tutabiliyor. Terra ekibinin blok zincirini geliştirmede ve Bitcoin‘in toplu olarak benimsenmesinde aktif olarak çalışmaya devam ettiği gerçeği göz önüne alındığında, Terra toplu kabul ile karşı karşıya kalabilir. Ve jetonların toplu olarak benimsenmesi olduğunda, kripto fiyatının artma potansiyeli vardır.

Olursa, Terra‘nın 99 dolarlık direnç seviyesini kırdığı ve bir sonraki direnç seviyesi olan neredeyse 120 dolara fırladığı görülebilir. Ancak elbette, kriptonun bu fiyat tahmini hala yükseliş piyasasına ve yatırımcılarının ağ içindeki davranışlarına bağlı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir