Teknoloji Devi Apple, NFT Kartlarını Piyasaya Sürecek Mi?


nft
teknoloji devi apple, nft kartlarını piyasaya sürecek mi? 2
  • NFT topluluğu, Apple NFT kartlarını bekliyor.
  • Apple, Web3 alanına bir giriş yapmak üzere.

Tarih, Apple’ın lansmanlarını yapmak için özel bir yöntemi olduğunu göstermiştir. Teknoloji firması tarafından yapılan bir güncellemenin ardından NFT topluluğu, Apple’ın Web3 alanına girişini belirtmek için NFT kartlarını piyasaya süreceğini tahmin ediyor.

Apple’ın bir sonraki etkinliğinde sürpriz olacak mı?

NFT topluluğu, teknoloji devi mevcut etkinlik sayfasında emoji benzeri karakterler gösterdikten sonra olası bir Apple NFT kartı hakkında söylentiler başlattı. Bu yıl için dünya çapında her yıl düzenlenen geliştirici konferansının pazarlama kampanyası sayfasında bazı harika emoji benzeri karakterler var.

Bu nedenle, Twitter kripto topluluğunun birçok üyesi, Apple’ın Web3 alanına girmek üzere olduğu için heyecanlı. Bir meraklı, “Apple muhtemelen NFT ticaret kartlarını piyasaya sürecek” dedi. Ayrıca popüler Apple haber ve söylenti sitesi (Macrumors), emoji karakterlerinin arkasında artırılmış gerçeklik modu olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, üzerine tıklayan herkes “üç talep edilebilir ticari kart karakteri” görecektir.

Apple, Web3 alanına girmek için mücadele etmeyecek

Şirket henüz herhangi bir resmi açıklama yayınlamamış olsa da, Apple’ın Web3 alanına giriş yapmakta zorlanması pek olası değil. Apple’ın yakında artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik özelliklerine sahip bir kulaklığı piyasaya süreceğini duyurduğunu hatırlarsınız. Son birkaç yıldır emoji segmentini keşfettiği için Apple, Web3 alanına girmekle uğraşmayacak.

Apple, metaverse alanı için ürünler geliştirmenin yanı sıra kripto endüstrisini keşfetmekle de ilgilenebilir. Geçen yıl bir röportaj sırasında şirketin CEO’su (Tim Cook) yatırım portföyünde bazı kripto paralara sahip olduğunu belirtti. Cook, NFT‘ler hakkında da ilginç bir yorum yaptı. “NFT’ler ilginç, ancak teknik olmayan bir kişinin bunları kârlı bir şekilde kullanabilmesi biraz zaman alacak” dedi.

Daha da önemlisi, Apple CEO’su Apple’ın kriptolara yatırım yapmak için herhangi bir planı olup olmadığını ima etmedi veya belirtmedi. Ayrıca, şirketin yakın vadede herhangi bir kripto ürünü başlatıp başlatmayacağını tartışmadığını söyledi.

Apple’ın geliştirici konferansı güncellemesi

Ancak Cook, şirketin kripto ürün teklifleri dışında kripto alanının diğer yönlerine odaklandığını belirtti. Şirketin bu yılki dünya çapındaki geliştirici konferansı sanal olacak. 6 Haziran – 10 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında yapılacak.

Apple’ın bu etkinliği en yeni ürün sürümlerini sergilemek için kullanacağına dair söylentiler var. Bu ürünlerden bazıları yeni cihazlar olabilir, bazıları ise yükseltilmiş yazılım modelleri olabilir. Birçok kişi Apple’ın iOS 15, macOS Monterey, iPadOS 15 ve watchOS 8’i başlatıp başlatmayacağını öğrenmek için sabırsızlanıyor.

Son zamanlarda metaverse’i çevreleyen çok fazla yutturmaca oldu ve haklı olarak. Pek çok kişi, pozitif bir ekonomi için bir güvenlik önlemi olarak Web3 teknolojilerine bakar. Biyometrik verilerini paylaşmaktan veya bu yeni ekonomide gerçek benlikleri olarak görünmekten artık korkmayacaklarını umuyorlar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir