Starbucks, 2022’nin Sonuna Kadar Kendi NFT’sini Başlatacak!


nft
starbucks, 2022'nin sonuna kadar kendi nft'sini başlatacak! 2
  • Starbucks CEO’su Howard Schultz yakında takas edilemez token (NFT) sektörüne girecek.
  • Schultz, Starbucks’ın hisse geri satın alma programını askıya aldı.
  • Starbucks’ın geleceğini yeniden inşa etmek, sendikasız bir şirkete yol açacaktır.

Starbucks’ın yeni geçici CEO’su Howard Schultz, yakında şirkete takas edilemez token (NFT) sektöründe girecek. Açık Forum’da çalışanlarına hitap ederken şirketin geleceğine yönelik stratejisini paylaştı.

Schultz, dijital yerli olmadığını söyledi ve izleyicilere NFT’leri duyup duymadıklarını veya NFT yatırımlarına katılıp katılmadıklarını sorguladı.

İstenilen yanıtı alamayınca Schultz, ekosistemin genç olduğunu açıkladı. Starbucks’ın bu yeni girişim için en iyi araçlara ve koleksiyonlara sahip olduğunu iddia etti.

Starbucks’ın tüm koleksiyon ürünlerinden şirketin tüm geçmişine kadar sahip olduğu varlık hazinesine sahip bir dijital NFT platformu ve işletmesi kurmaya çalışan tek bir firma, marka, ünlü veya etkileyici düşünemeyeceğini belirtti.

CEO olarak Schultz ile Starbucks daha da kripto dostu hale gelebilir. Diğer ana akım şirketlerin sadece NFT düşüşlerini finanse etmediğini belirtmekte fayda var; Ayrıca metaverse mağazaları ve diğer kripto projeleriyle işbirliği gibi yeni kripto deneyimleri yaratıyorlar.

Schultz, 2022’nin sonuna kadar Starbucks’ta NFT ve kripto para birimlerini tanıtmayı hedefleyecek. CEO olarak, şirketin daralan tedarik zincirleri ve iş için yeni sorumluluk talep eden yükselen bir nesil gibi zorluklarla karşı karşıya olduğunun farkında.

İşleri harekete geçirmek için Schultz, Starbucks’ın hisse geri satın alma programını askıya alacak.

Hemen başlayarak, hisse geri satın alma programımızı askıya alıyoruz. Bu karar, tüm paydaşlar için uzun vadeli değer yaratmanın tek yolu olan çalışanlarımıza ve mağazalarımıza daha fazla kâr yatırımı yapmamızı sağlayacak.

Schultz, bu sektörün şirketin müşterisini ve çalışma deneyimini geliştirmesine yardımcı olacağına inanıyor. Dijital varlıklar, Starbucks’a günümüze uyum sağlama aracı verecek. Ve insanlar mağazayı deneyimlemenin yeni bir yolunu bulacaklar.

Starbucks’ı yeniden inşa ederek, sendikasız bir şirkete yol açacaktır. Starbucks’ın müşterileri ile aralarında kimseye ihtiyaç duymamasını hedefliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir