Spore Finance Nedir ? Nasıl Alınır ?


spore finance nedir ?

Spore Finance tasarımcıları, müzisyenleri, yapımcıları ve diğer içerik oluşturucuları günlük kullanıcılarla buluşturmak hedefinde olan bir ekosistem oluşturmaya kendini adamış sanatçıların, geliştiricilerin ve blok zinciri meraklılarının küresel bir hareketidir. Spore Finance, içeriğin adil bir şekilde oluşturulması ve dağıtılması için aracıları ortadan kaldırmak için açık blok zinciri standartlarından yararlanmaktadır. Ayrıca Sistem, Avalanche ve Binance Smart Chain’de bulunan ve iki büyük blok zinciri ve kullanıcı tabanını Spore tarafından şirket içinde geliştirilen türünün ilk örneği Avalanche-BSC köprüsüne sorunsuz bir şekilde bağlayan deflasyonist bir token olan $SPORE tarafından desteklenmektedir.

Sosyal Medya Rakamları ile Spore Finance

Web sitelerini incelediğimde herhangi bir white paper göremedim. Bu kendi adlarına -1 puan olarak hanelerine yansımış durumdadır. Herhangi bir sistemden onay aldıkları da söylenemez. Fakat twitterda 27K kullanıcıya sahip ve telegram sayfalarında da 19K kullanıcıya sahip olmaktadır. Yeni tokenlerin örgütlenmesi için en etkili alanlardan biri olan Reddit grubunu incelediğim de ise 1,4 K kişiyi görmekteyiz. Bu sanki birazda para ile büyütülen yani satın alınan sosyal medya fake kişileri olduğunu anımsatmaktadır.

Yol Haritası

18 Mart 2021 : Adil ve Gizli bir lansman gerçekleştirdiler.

20 Mart 2021 : Airdrops ve Teşvik programı kurulumunu tamamladılar.

6 Nisan 2021 : İkinci katman blok zinciri geliştirme + Köprü (Binance Akıllı Zincir) bağlantısını kurdular.

12 Nisan 2021 : Projeyi geliştirmek için yeni ortaklar ile kontak kurdular.

17 Mayıs 2021 : NFT’ler algoritma ile oluşturuldu.

Şuan : Yönetim ve çalışmalar devam etmektedir.

2021 3.Çeyrek : Zincirler arası uyum sağlanmaktadır.

2021 4.Çeyrek : NFT pazarı açılmaktadır.

Spore Finance Geliştiricileri Kim ?

web sitelerinde yer alan bilgilere göre 18 adet geliştiricisi bulunmaktadır. Bir çoğu gizli profillerden oluşmaktadır. Fakat profil bilgileri açık olanları alt kısımda sizlere anlatalım.

Oscar Blazejewski : Twitter’da 4 takipçisi mevcut ve token paylaşımları yapmaktadır.Ayrıca Tahminen 21 yaşında olduğunu varsayalım daha fazla bilgi yok.

Hayes Roach : Hudson MX’de yazılım mühendisi olarak çalışmaktadır. Takım beyni bu abimiz olabilir.Ayrıca Kendini Java, Javascript ve Python konusunda deneyimli Yazılım Mühendisi olarak tanıtmaktadır.

Nasıl Satın Alınmaktadır ?

İlk defa bir coin sitesinin video olarak tokeni nasıl alacağınızı adım adım anlatmış olduğunu görmekteyim. Bunun için aşağıda vermekte olduğum linkten alım satımları nasıl yapacağınıza bakabilmektesiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir