Solana Kurucu Ortağı, En İyi Altcoin Projesi için Neler Olduğunu Açıkladı, SOL’un Bu Metrikte Rakiplerini Yendiğini Söylüyor!


coinprojesi.com fdjglndf
solana kurucu ortağı, en i̇yi altcoin projesi için neler olduğunu açıkladı, sol'un bu metrikte rakiplerini yendiğini söylüyor! 2

Solana (SOL) kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, akıllı sözleşme platformunun rakip Ethereum (ETH) rakiplerinden nasıl daha iyi performans gösterdiğini açıklıyor.

Circle kurucu ortağı ve CEO’su Jeremy Allaire ile yeni bir röportajda Yakovenko, Solana‘daki aktif günlük kullanıcı sayısının önde gelen altcoin Ethereum ve katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) gibi diğer akıllı sözleşme platformlarının sayısını aştığını söylüyor.

“[Solana’nın] aylık yaklaşık iki milyon aktif kullanıcısı var ve günlük aktif kullanıcıların bazen 300.000 veya daha fazla günlük aktif imzalayan gibi Polygon ve Ethereum’un gördüklerini kırdığını görüyoruz.

Bu benim için gerçekten önemli bir ölçüm çünkü daha fazla gerçek insan faaliyeti olduğunu, daha fazla insanın bu zincirde kendileri için değerli bir şey yaptığını gösteriyor. Bu gerçekten heyecan verici.”

Yakovenko, Solana‘nın amacının mümkün olduğunca çok sayıda geliştirici ve girişimcinin ürünlerini blok zinciri ağında piyasaya sürmesini sağlamak olduğunu söylüyor. Solana‘nın bir gün şaşırtıcı bir şekilde 100 milyon kullanıcıya ulaşmasını sağlayacağına inandığı yolu ortaya koyuyor.

“Aktif olarak etkinleştirmeye çalıştığımız şey, tüm bu yeni girişimcilerin projelerini başlatmasına, ürünlerini piyasaya sürmesine [izin vermek]…

Görmek istediğim şey, hackathon’da bir şeyler inşa eden 1000 takıma gerçekten ulaşıp ulaşmadığımız. On bin? Bunu daha da büyütebilir miyiz? Çünkü bu oluyorsa, binlerce geliştiricinin bir şeyler inşa ettiği bir noktaya gelirseniz, o zaman 100 milyon kullanıcı hemen köşede.

Bu dalgayı durduramazsınız.”

Solana yazı yazarken, yedi günün en yüksek seviyesi olan 90.42$’dan %10 düşüşle 81.20$’dan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir