Solana 1,6 Milyar Dolarlık NFT Satışından Sonra Üçüncü En Aktif Blok Zinciri Oldu!


nft
solana 1,6 milyar dolarlık nft satışından sonra üçüncü en aktif blok zinciri oldu! 3
  • Solana, tüm zamanların toplam NFT satışlarında üçüncü sıraya yükseldi.
  • Solana’nın ağı, satışları 1,6 milyar doların üzerine çıkarken NFT tüccarları arasında ivme kazanıyor.
  • Solana, son 7 gün için fiyat hareketi açısından Ethereum’dan daha iyi performans gösteriyor.

Tanınmış Ethereum rakibi Solana, tüm zamanların toplam NFT satışlarında üçüncü sıraya yükseldi. Bu, Solana’yı Ronin ve Ethereum’un hemen arkasına yerleştirir.

Solana’nın ağı, satışları 1,6 milyar doların üzerine çıkarken, takas edilemeyen token (NFT) tüccarları arasında ivme kazanıyor. Bu, Solana’yı satış hacmi açısından en aktif üçüncü blok zinciri yapar.

Solana’nın artan popülaritesi, CryptoSlam tarafından sağlanan verilerde açıkça görülmektedir. Bu verilere göre Solana, son otuz gündeki toplam satışlarda Ethereum’un arkasında ikinci sırada yer alıyor. Ethereum hala önde olmasına rağmen, Solana yaklaşıyor ve rakiplerinden daha fazla uzaklaşıyor.

Solana’nın şimdiye kadar kazandığı çekişin, NFT pazarı OpenSea’nin Nisan ayında Solana ile entegrasyonu tamamlamasından sonra daha da büyümesi bekleniyor.

Diğer ilgili bir haberde Solana, fiyatı son 24 saatte rakibinden daha fazla düşmesine rağmen son 7 gün için fiyat hareketi açısından Ethereum’dan daha iyi performans gösteriyor.

coinprojesi.com coinmarketcap 768x339 1
solana 1,6 milyar dolarlık nft satışından sonra üçüncü en aktif blok zinciri oldu! 4

Yukarıdaki grafikten de görülebileceği gibi, şu anda piyasa değeri açısından ikinci sırada yer alan Ethereum, son 24 saatte %4,89 düştü. Aynı dönemde Solana‘nın fiyatı %6,07 düştü.

CoinMarketCap’e göre, haftalık istatistiklere bakıldığında resim biraz farklı görünüyor. Ethereum %1.59 düşerken Solana %11.31 tırmanış yaşadı.

Grafikte de görülebileceği gibi, Ethereum‘un piyasa değeri şu anda 120.264.502 dolardır. Solana‘nın şu anda 325.728,289 dolarlık bir piyasa değeri var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir