Siacoin Fiyat Analizi ve Tahmini – Siacoin Fiyatı 2022’de 0,08 Dolara Ulaşacak mı?


Bu Siacoin (SC) Fiyat Tahmini makalesi yalnızca teknik analize dayanmaktadır. Aşağıda, SC fiyat analizimizi ve tahminimizi oluştururken dikkate aldığımız temel metrikleri göreceksiniz.

2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselen birçok kripto para birimi var. Buna karşılık, bazı kriptolar da düşüş trendi yaşadı. Ancak Siacoin (SC), yatırımcıları son bir yılda yatırımlarının %65,2’sini kaybetmesine rağmen Ocak 2018’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek fiyatını kıramadı. Bu nedenle, birçok kripto para yatırımcısı ve tüccarı, kriptolarını iyi bir fiyata tutmanın veya satmanın zamanının gelip gelmediği konusunda kafa karıştırıyor. Bu, SC tüccarları ve yatırımcıları için aynı senaryo olabilir.

Bununla birlikte, kripto para piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve çoğu kripto para birimi önceki kazanımlarını kaybediyor. Senaryo SC fiyatı ile aynı mı? Bu SC fiyat analizi 2022 makalesinde kısaca öğreneceğiz. Ama önce, SC’nin ne olduğuna bir bakalım.

Siacoin (SC) nedir?

Siacoin (SC), blok zincirle ilgili dağıtılmış ve merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olan Sia’nın yerel yardımcı program belirtecidir. Dahası, Sia, kullanıcıların kullanılmayan depolama alanlarına erişim kiralayabilecekleri bulut depolama için güvenli, güvenilir bir pazar yeri görevi görür. Sia blok zinciri, iş kanıtı algoritması kullanılarak korunur.

Ayrıca, anlaşmalar ve işlemler akıllı sözleşmelerle yürütülür ve Siacoin, ağda depolama ödemesi için değişim aracıdır. Ancak projenin ana hedefi ‘internetin omurga depolama katmanı’ olmaktır.

Artık SC hakkında bir fikrimiz olduğuna göre, SC’nin 2022’de karlı bir kripto olacağını düşünüyor musunuz? Bana katılın ve bu SC fiyat analizi ve SC fiyat tahminindeki çizelgeleri görelim.

Siacoin Mevcut Piyasa Durumu

Bu Siacoin fiyat analizini yazarken SC, 24 saatlik işlem hacmi 4.011.175$ ile 0.0042$’dan işlem görüyor. SC fiyatı son 24 saatte %7,08 arttı.

Ayrıca, SC’nin CoinMarketCap’e göre mevcut dolaşımdaki 51,53 milyar SC arzı var. Şu anda SC için en iyi kripto para borsaları Binance, OKEx, Huobi Global, FTX, Kraken, Gate.io ve Upbit’tir.

Şimdi, 2022 için bu SC teknik analizinin bir sonraki bölümüne geçelim.

Siacoin (SC) Fiyat Analizi

Şu anda Siacoin, CoinGecko’da 156. sırada yer alıyor. Ancak SC blok zincirindeki en son yükseltmeler, geliştirmeler ve değişiklikler, kripto para birimi fiyatının daha da yükselmesine yardımcı olacak mı? Bu SC fiyat tahmini makalesindeki grafiklere geçelim.

siacoin
keltner kanalını gösteren sc/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Keltner kanalı, mum çubuklarının üstündeki veya altındaki oynaklığı ölçerek trend yönlerini belirlemek için kullanılan bir teknik analiz göstergesidir. SC/USDT için Keltner Kanalı sinyallerinden, fiyat alttan kanalın ilk yarısında olduğu için Siacoin fiyatının bazı günlerde yükselişe geçebileceğini çıkarabiliriz. Bununla birlikte, uzun vadede, Bitcoin ve Ethereum gibi en iyi kripto para birimleri son zamanlardaki yükseliş eğiliminden dolayı düşüşe geçtiğinden, fiyat yükselişe geçebilir.

seri31 coinprojesi
göreceli güç endeksini gösteren sc/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı satılan veya aşırı satın alınan varlıkları çıkarmak için son fiyat değişikliklerinin büyüklüğündeki nispi momentumu ölçer. 1 Günlük grafiğin RSI değeri 54.53’tür. Bu, Siacoin’in RSI’sı 50 ile 70 arasında olduğu için güçlü bir eğilim gösterdiğini gösteriyor. Bu değer, yatırımcılar kendilerini alıcılara veya satıcılara yeniden konumlandırırsa, yükseliş veya düşüş eğilimini tetikleyebilir.

seri32 coinprojesi
200-ma ve 100-ma’yı gösteren sc/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Yukarıdaki tablodan 200-MA, 100-MA’nın üzerindedir, bu da uzun vadeli yatırımcıların kazanacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, iki hareketli ortalama arasındaki boşluk geniş olduğundan ve her iki hareketli ortalama da yakın zamanda oluşan mum çubuğunun üzerinde olduğundan, bir sonraki yükseliş eğilimi geniş olabilir.

Siacoin (SC) Fiyat Tahmini 2022

Aşağıdaki grafik, Siacoin fiyatının son birkaç günde arttığını gösteriyor. Sonuç olarak, SC fiyatı son 14 günde %9.1 arttı. Bu eğilim devam ederse, SC boğalarla birlikte koşabilir, 0,0053 dolar direnç1 seviyesini geçebilir ve 2022 yükseliş sinyali olan direnç10 seviyesinde 0,0272 dolara tırmanabilir.

seri33 coinprojesi
temel seviyeleri gösteren sc/usdt 1 günlük grafik (kaynak: tradingview )

Tersine, yatırımcılar kriptoya karşı çıkarsa, ayılar devralabilir ve SC’yi yükseliş pozisyonundan tahttan indirebilir. Daha basit bir ifadeyle, SC’nin fiyatı düşüş sinyali olarak neredeyse 0,0029 dolara düşebilir.

Bu arada, uzun vadeli SC fiyat tahminimiz 2022 yükseliş gösteriyor. Bu yıl yaklaşık 0.1117 dolar olan mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) aşma olasılığı düşük. Ancak bu, ancak daha önceki birçok psikolojik direnci kırarsa gerçekleşecektir.

Bu yükseliş eğilimi devam ederse, SC 2022’nin sonunda 0,0272 dolara ulaşacak. Ayrıca, Temmuz 2022’de SC, dirençte 0,0053 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek4. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 0,08 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

Siacoin (SC) Fiyat Tahmini 2023

Siacoin (SC), 200 günlük uzun vadeli hareketli ortalama olan 200-MA civarında destek seviyesini sağlam bir şekilde tutarsa, alıcılar bir sonraki saldırı görevini 0,14 $ ile hayati seviyede oluşturmak için yeterli zamana ve istikrara sahip olacak ve bu da düşüşün önüne geçecektir. ama sürekli oyna.

Siacoin (SC) Fiyat Tahmini 2024

Platformun son güncellemeleri, gelişmeleri, SC fiyat tahmini ve yeni proje tahminlerine göre, SC yatırımcıları 2024 civarında birçok ortaklık ve entegrasyon bekleyebilir. fiyat yükselip 0,3 dolar civarına ulaşabileceğinden en iyi yatırım.

Siacoin (SC) Fiyat Tahmini 2025

Önümüzdeki üç yıl içinde SC fiyatları 0,8 dolara kadar çıkabilir. Ancak bu seviyeye ulaşmak SC için o kadar da zor olmadı çünkü alım veya satım emirleri için ek orta, kısa vadeli ve uzun vadeli fiyat hedefleri bulunabilir. Bu, SC’nin tahmine göre önümüzdeki üç yıl içinde yakında yeni bir ATH’ye ulaşma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Siacoin’in önünde 2022 ila 2030 arasında parlak bir gelecek var. SC ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SC’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

Yükseliş SC fiyat tahmini 2022, 0,0053 ABD Doları ile 0,0272 ABD Doları arasında değişmektedir. Dahası, yatırımcılar SC’nin Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleriyle birlikte 2022’de iyi bir yatırım olduğuna karar verirse 0,08 dolara bile ulaşabilir .

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir