Shiba Inu (SHIB) Yeni Metaverse Projesini Duyurdu!


shiba inu
shiba inu (shib) yeni metaverse projesini duyurdu! 2

Memecoin ve Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB), yakın zamanda duyurulan metaverselerinde sanal arazi satıyor.

Yeni bir duyuruda Shiba Inu, Shiba Inu Metaverse‘deki sanal gayrimenkul olan Shiba Lands‘i tanıtıyor.

“Shiba Lands’i duyurmaktan ve gururla tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz! Metaverse’imizin içinde bulunan bu “topraklar” çok yakında satın alma/açık artırma için hazır olacak ve bu, topluluğun tam sürümden önce Metaverse’e girmesine izin verme yolunda ilk adımımız olacak!”

Shiba Inu ekosistem belirteci Doge Killer (LEASH) sahipleri, Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) gibi diğer meta verilerinden modellenen sanal topraklara öncelikli erişime sahip olacak.

“Bu sıra, ilgili tarafların Metaverse’mizdeki arazi parsellerinin bu ilk satış aşamasına öncelikli ve özel erişim sağlayan ‘LEASH’ sahibi olmalarını gerektirerek münhasırlığa izin veriyor.

Kuyruğa ek olarak, LEASH sahiplerini korumak için bir anti-dump sistemi üzerinde de çalıştık. Kalan araziler daha sonra açılacak ve bu özel satış süreci tamamlandıktan sonra halka açılacak.”

Habere yanıt olarak, LEASH fiyatı %60 artışla 1.178 dolardan 1.893 dolara yükseldi. Doge Killer o zamandan beri geçen haftaya göre %123,7 artışla 1.782 $’a ulaştı.

Duyuru ayrıca Shiba Inu Metaverse’nin resmi adının yakında çıkacağını söylüyor.

“Shib’in yaptığı her şey gibi, bu Metaverse sektörüne liderlik edeceğiz. Şu anda, Shiba Inu Metaverse – Codename: Shiberse için erken geliştirme aşamamız devam ediyor.

(Not, Metaverse’in adını henüz bir nedenden dolayı açıklamadık, ancak bu ay düşmesini bekliyoruz!)”

SHIB, fiyat hareketi açısından duyurudan büyük ölçüde etkilenmedi. Shiba Inu şu anda son 24 saatte %3,6 düşüşle ancak son yedi günde %55 artışla 0,000032 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir