Shiba Inu (SHIB) Yakma Oranı %900 Arttı, Neler Oluyor?


Son beş ayda jetonun değeri hızla düştüğünden, son birkaç ay Shiba Inu için en iyi zaman dilimi olmadı . Sorunun büyük bir kısmı, piyasada SHIB’nin toparlanmasını hızlandıran yanma hacmindeki düşüşe bağlıydı. Şans eseri, durum nihayet değişiyor.

Shibburn’e göre, ağdaki yazma oranı büyük ölçüde arttı. En son veriler, SHIB’nin son 24 saatte %910’luk büyük bir yanma artışı gördüğünü ve bunun da onu son birkaç haftadaki en büyük yanma artışlarından biri haline getirdiğini gösteriyor.

seri112 coinprojesi
kaynak: tradingview

3963d ile biten ana yakma adresi, ağın dolaşımından 5 milyondan fazla jetonu kaldırarak son 24 saatte yakılan Shiba Inu miktarına en büyük katkıyı sağladı.

Fiyat nasıl tepki verir?

Ne yazık ki, yanma hacmindeki büyük yüzdelik artış, piyasada buna karşılık gelen bir etkiye neden olmadı. Shiba Inu, 21 günlük hareketli ortalamaya yansıyan yerel direnç seviyesinin altında sürekli hareket ediyor.

Düşen fiyat performansı, kripto para piyasasından büyük miktarda fon akışının ve dijital varlık endüstrisindeki perakende portföylerin tamamen terk edilmesinin bir sonucudur. Tüccarlar ve yatırımcılar, bu yılın başından beri varlıklarını hızla satıyorlar ve Shiba Inu gibi yüksek riskli varlıklar, cüzdanlarından çıkan ilk dijital yatırım araçlarından biri oldu.

Basın zamanında Shiba Inu, 0,00001 $’lık önemli psikolojik eşiğin altında 0,000009 $’dan işlem görüyor. Ne yazık ki, şu anda sahip olduğumuz yanmış SHIB jetonlarının miktarı, meme jetonunun fiyatını sürekli olarak aşağı çeken mevcut arz fazlasını karşılamak için yeterli değil.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir