Shiba Inu Altcoin’in Yükselişi: Hit mi Olacak mı?


altcoin
shiba inu altcoin'in yükselişi: hit mi olacak mı? 2
  • Bir yıldan az bir sürede Shiba Inu’nun değeri yaklaşık %121.000.000 arttı.
  • Shiba Inu şimdi talebini artırabilecek Robinhood’da.
  • ETH Whale, Shiba Inu Altcoins’de 193 Milyar Dolar satın aldı.

Shiba Inu son 24 saatte %4.96 yükseldi. Mevcut CoinMarketCap sıralamasına göre Shiba Inu, 14 milyar doları aşan canlı piyasa değeri ile en büyük 15. kripto para birimidir.

Shiba Inu kripto para biriminin Ocak 2021’deki belirsizlikten 27 Ekim 2021’de 0,00008841 $’lık zirveye hızlı yükselişi, onu yatırımcıların dikkatine getirdi. Bir yıldan biraz daha kısa bir sürede, değer neredeyse yüzde 121.000.000 arttı.

Ancak, büyümesinin devam etmesini bekleyen bazıları yanıltılmış durumda. Şimdi, mem parası bir son tarihe yaklaşıyor, bu da asla aynı yüksekliğe ulaşmayacağı anlamına gelebilir.

Shiba Inu madeni paranın değeri, 19 Nisan itibariyle, son zirvesinden neredeyse dört kat daha düşük olan 0.00002515 $ ‘dır. 0,01 dolara ulaşmak için Shiba Inu’nun tokeninin yaklaşık %40.000 oranında değer kazanması gerekiyor.

Muhasebe platformu The Motley Fool’a göre, Shiba Inu’nun bırakın 0,01 $ değerinde olmasını, onu değerli kılacak özel bir yanı yok. Kripto para birimlerinin çoğunluğunun zirveden sonraki ilk iki yıl içinde maksimum değerlerini kaybettiğini iddia ediyorlar.

Shiba Inu madeni paraları yakın zamanda Robinhood platformunda listelendi ve bu da madeni paraya olan talebi artırması muhtemel. Bazı analistler onun ölümünü tahmin ederken, bazıları şimdiden madeni parayı övüyor.

Ayrıca Shiba Inu, Amerika Birleşik Devletleri’nde önde gelen bir BTC ATM operatörü olan Bitcoin of America (BTM) platformuna kabul edildi. Sonuç olarak, Shiba Inu meraklıları ve yatırımcıları artık Shiba Inu’yu Amerika Birleşik Devletleri’nde 1800 BTM’nin üzerinde ticaret yapabilir.

Son zamanlarda ETH Whale, Shiba Inu Altcoins’de 193 Milyar Dolar satın alarak Shiba Inu’yu en büyük token holdingi haline getirdi. Ve son 24 saat içinde, balinalar Shiba Inu madeni paralarında 243 Milyar Doların üzerinde satın aldı.

Şimdi Shiba Inu‘nun buna değip değmeyeceğine karar vermek tüccarlara ve yatırımcılara kalmış.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir