Shiba Inu, 1000 ETH Balinasının En Çok Tutulan Tokenleri Listesine Girdi!


balina
shiba inu, 1000 eth balinasının en çok tutulan tokenleri listesine girdi! 3
  • SHIB, ilk 1000 ETH balinası tarafından tutulan kripto para birimleri arasında dördüncü sırada yer alıyor.
  • SHIB’nin değeri 740 milyon doların üzerinde.
  • 607.530.847 SHIB jetonu yakıldı.

ETH cüzdan takipçisi WhaleStats‘a göre Shiba Inu (SHIB), ilk 1000 ETH balinası tarafından tutulan kripto para birimleri sıralamasında dördüncü sırada yer alıyor.

İkinci en iyi köpek tabanlı kripto, WhaleStats‘ın holdingler lider panosundaki konumunun keyfini çıkarmaya devam ederken, yatırımcılar HODL SHIB’ye devam ediyor. ETH balina izleyicisine göre, SHIB’nin değeri 740 milyon doların üzerinde.

coinprojesi.com whalestats top 1000 eth
shiba inu, 1000 eth balinasının en çok tutulan tokenleri listesine girdi! 4

SHIB‘nin üstünde USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve FTX Token (FTT) bulunur. Haftalardır listenin başında yer alan önde gelen stablecoin’ler, SHIB’nin USD değerini geride bıraktı. USDC, 1,7 milyar doların üzerinde bir USD değerine sahipken, USDT’nin 1,1 milyar doların üzerinde bir değeri vardır. Bu arada, FTX Token, USD değerinde 1 milyar doları aşan USDT’nin gerisinde kalıyor.

SHIB ayrıca WhaleStats‘ın en iyi 100 ETH cüzdanında dördüncü sırada yer alıyor ve ortalama tutar 5,9 milyon doların üzerinde ve ortalama 469 milyar SHIB var.

Bugün erken saatlerde, “BlueWhale0073” etiketli büyük bir ETH balinası kripto düşüşünden yararlandı ve 375,97 milyar SHIB satın aldı. Bu satın alma o zaman 4,56 milyon dolar değerinde. Satın alma, SHIB fiyatının kritik destek seviyesinin üzerinde 0.0000095$’da sabitlenmesinden sonra geldi. Bu büyük satın alma, SHIB’nin en iyi 2000 ETH cüzdan listesinde en çok satın alınan tokene girmesine izin verdi.

İlgili haberlerde, Shibburn’den gelen bir rapora göre toplam 607.530.847 SHIB jetonu yakıldı. Shiba Inu yazı yazılırken %4.7 artışla 0.00001265$’dan işlem görüyor. Jeton, 570 milyon doların üzerinde 24 saatlik bir işlem hacmine sahiptir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir