Shiba (SHIB) Fiyatı Dibi Bulmuş Olabilir! Sırada Ne Var?


Son 10 gün içinde, büyük kripto borsası FTX’in çöküşünün gölgesinde kalan Shiba (SHIB), en son bu yılın yaz başında düştüğü seviyelere geri döndü.

shiba
kaynak: tradingview

O zamanlar piyasada daha fazla likidite vardı ve düzeltmenin kapsamı daha yüksekti, dolayısıyla bu kez SHIB fiyatı biraz daha az zarar gördü. Bir başka kripto piyasası kapitülasyonunun ardından, token fiyatının 0,000009$ civarındaki bilinen bölgenin altına düşmemesi, SHIB için bir kez daha dibe ulaşıldığının işareti olabilir.

SHIB kotasyonlarındaki artışın tetikleyicisi ne olacak ve tokeni en az Ağustos seviyelerine çekecek? En azından Shiba Inu projesinin kendisi nedeniyle bu tür birkaç faktör var.

Shiba (SHIB) fiyat tetikleyicileri

İlk tetikleyici kesinlikle ekosistemin kendi Katman 2 protokolü olan Shibarium’dur . DOGE için Twitter ne anlama geliyorsa, Shibarium da SHIB için odur. Tescilli bir blockchain çözümü, artan talep, ticaret hacimleri ve SHIB yakma oranına dönüşecek olan belirtecin faydasını büyük ölçüde artırmalıdır.

İkinci faktör – daha fazla değilse de aynı derecede önemlidir – genel kripto piyasası ortamıdır. FTX , çöküşüyle ​​sektöre önemli ölçüde zarar verdi ve dalgalanma etkileri daha uzun süre hissedilecek. Yatırımcı güveninin geri gelmesi uzun zaman alabilir ve SHIB gibi piyasa kapitalizasyonu yüksek olmasına rağmen ön planda olmayan tokenler için daha da uzun sürebilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir