SHIB, Nisan 2022’de Yükselen Bir Hedefe Hazır — İşte Nedeni!


shib
shib, nisan 2022'de yükselen bir hedefe hazır — i̇şte nedeni! 4
  • Shiba Inu, Nisan ayında hızlanmaya hazırlanıyor.
  • Şu anda, meme jetonu 0.00002502 dolar civarında seyrediyor.
  • Birçok analiz, SHIB’nin 2022 yılının ilk çeyreğinde büyük bir artış kaydetmesinin beklendiğini gösteriyor.

Takma adı “Dogecoin Killer” olan meme parası Shiba Inu‘nun bir şaka parasından daha fazlası olduğu ortaya çıktı. Shiba Inu, mem jeton fiyat tahmininin şifresini çözmeye ve varlığın geleceğini görmeye hevesle çalışan daha fazla yatırımcıyı kendine çekti.

Shiba Inu ekibi tarafından tweet atıldığı gibi, $SHIB önümüzdeki günlerde bir yükseliş dalgası için konumlandı.

WhaleStats‘a (Ethereum cüzdan analizörü) göre, Shiba Inu, ETH Whales tarafından tutulan en büyük ikinci token olarak kabul ediliyor.

Özellikle, Shiba Inu madeni parası bazı ilginç projelerle alanını genişletti. Yaklaşık 100.595 arsaya sahip metaverse platformu “SHIB: The Metaverse”, dünyanın her yerinden birçok hayran için oynat düğmesini tıkladı. Ayrıca, yakında kapatılacak olan AAA Game Developer Studio da önümüzdeki günlerde jeton fiyatını yükseltecek.

coinprojesi.com shib 1 1024x457 1
shib, nisan 2022'de yükselen bir hedefe hazır — i̇şte nedeni! 5

Şu anda Shiba Inu, ilk 20 kripto para birimi arasında 15. sırada. Coinmarketcap’a göre, meme coin 24 saat içinde ortalama 0.00002502$ fiyatla işlem görüyor. %0,5’lik bir artışla kaydedilen yaklaşık 60,5 milyon dolarlık işlem hacmine sahip.

Ocak ayının başlarında SHIB, V şeklinde bir vadi (Adem) ve yuvarlak dipli bir vadi (Havva) gösterdiği fiyat hareketi nedeniyle bir Adem ve Havva modeli izledi. Bununla birlikte, bu model Şubat ayında durakladı ve ikinci yarısı eksik ve talep bölgesi olan 0.0000235 doların üzerinde dalgalanıyor.

Özellikle, SHIB ayrıca kripto pazarında değerinin %75’inden fazlasını kaydettiği Ekim sonunda 0,88 $’lık en yüksek fiyatına sahipti. CryptoPredictions.com’a göre, SHIB muhtemelen önceki artışlarına geri dönecek ve 2022’nin ilk çeyreğinde 0,000084$’a ulaşacak.

Tüm bu performanslar, SHIB’nin Nisan ayında yükseliş pozisyonu oluşturmak için daha da yükselebileceğini gösteriyor.

Ağustos 2020’de piyasaya sürülen Shiba Inu, 0.00000000051 $ fiyatla hareket ediyordu. Ancak madeni para, o zaman en çok kazananlardan biri olduğu için Nisan 2021’de daha fazla dikkat çekti. Bu, SHIB’nin küresel kripto pazarına göre daha da artması için bir dönüm noktasıydı. Bu kazançtan önce SHIB, piyasadaki en düşük değerli kriptolardan biri olarak etiketlendi.

coinprojesi.com shiba coin logo
shib, nisan 2022'de yükselen bir hedefe hazır — i̇şte nedeni! 6

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir