SafeMeme (SME) Coin Nedir ? Nasıl Alınır ?


SafeMeme, Binance Smart Chain yatırım pazarının şu anda karşı karşıya olduğu önemli sorunu çözmek için geliştirilmektedir. Yeni yatırımcılardan yararlanan çok fazla “rug pull” dolandırıcısı mevcut olmaktadır. 
Rug Pull : Tokeni çıkaran ekibin kripto coin borsasındaki havuzunun likiditesini çekip tüm parayla kaçan dolandırıcılık türüdür.

safememe

SafeMeme’nin oluşturuduğu bu coin bu dolandırcıları ortadan kaldırmak için burada yer almaktadır. Ayrıca Yeni projelerin listelenmeden önce denetlenmesi gereken bir platform inşa etmektedirler; Bunu yaparak, yeni yatırımcılar güvenlik protokollerine hangi yeni görevlerin geldiğini görmek için platformlarına gidebilmektedir. Buna sözleşme denetimi, satış öncesi ve lansman denetimleri (balinalardan, botlardan, beyaz listeden vb. Kaçınmak), jetonomik denetim dahil olmaktadır. Ayrıca Güvenlik protokollerin izlenmesi projeye yatırım yapma riskini önemli ölçüde azaltır.

SafeMeme Yatırım Yapılır Mı ?

SafeMeme, Binance Akıllı Zinciri (BEP20) üzerinde çalışan deflasyonist bir belirteçtir, yani neredeyse hiç kesim ücreti yoktur ve anında tokenlerinizi takas yapabilmektesiniz. Bu, SafeMeme almış yatırımcılarını ödüllendiren ve satıcıları cezalandıran ve daha istikrarlı bir fiyat hareketini teşvik edebilen bir belirteçtir. SafeMeme bir topluluk projesidir, yani topluluğun projenin geliştirilmesine dahil olacağı anlamına gelir. Her üye tartışmaya katılabilecek ve fikirlerini sunabilecektir. 

SafeMeme’de listelenen tüm tokenler, SafeMeme güvenlik protokolünü geçtiklerinden emin olarak denetlenecek ve incelenecektir. Geliştiriciler tamamen uyumludur ve SafeMeme’yi Binance Smart Chain tokenleri için bir numaralı platform yapmaya adamaktadır. Crypto’nun dünyanın finansal geleceği olduğuna inanmaktadırlar. Ayrıca BEP20 tokenleri için güvenli bir yatırım ortamı yaratmak için uğraşmaktadırlar.

Seo Kim ? Neden Bu Tokeni Kurdu !

Ilan Rakhmanov
SafeMeme CEO’su ve Kurucusu
interview with the founder of safememe – a new crypto currency | short  selling

Ilan Rakhmanov SafeMeme’nin kurucusudur. Başarılı işletmeler yaratma konusunda uzun bir geçmişe sahip genç bir girişimciyim olmaktadır. Ayrıca kendisi de bir milyoner olduğunu iddia etmektedir. Şu anda, gayrimenkul yatırımları, tatil evleri, bir güzellik markası ve çeşitli özel etiketli markaları mevcuttur. Neredeyse sekiz yıldır kripto yatırımcısıdır. Ayrıca insanların Crypto’ya yatırım yaptığını ve dolandırıcı jetonlarla para kaybettiğini görmekten bıktığını belirtmiştir. Amacı, insanların BEP20 tokenlerini güvenli bir şekilde takas edebilecekleri. Ve Crypto’ya olan güveni yeniden kazanabilecekleri bir platform oluşturmaktır. SafeMeme’nin arkasında duran güçlü ve büyüyen bir toplulukla. Bu projenin bugün kripto pazarındaki büyük sorunları geliştirmesini ve çözmesini sağlamayı amaç edinmektedir.

Nasıl Alınmaktadır ?

www.safememe.com adresine giriş sağladıktan sonra sağ üst köşede yer alan pancakeswap logosuna tıklayınız. Ardından Trust Wallet hesabını bağlayınız ve aşağıda vermiş olduğumuz kodu girerek satın alabilmektesiniz.

Adres : 0x36dBcBCA106353D49e1E0E8974492fFB862a0C92
Grafik : https://www.coingecko.com/tr/coins/safememe

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir