Robinhood, Shiba Inu (SHIB) ve Üç Ek Altcoin’i Listeledikten Sonra Kripto Rallilerini Ateşledi!


shiba inu
robinhood, shiba inu (shib) ve üç ek altcoin'i listeledikten sonra kripto rallilerini ateşledi! 2

ABD perakende ticaret devi Robinhood, serisine dört yeni kripto para birimi ekledi ve dijital varlık piyasalarının geri kalanı durgunlaşırken rallileri tetikledi.

Değişim platformu, Dogecoin rakibi Shiba Inu (SHIB), akıllı sözleşme platformu Solana (SOL), Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve borç verme protokolü Bileşik (COMP) için sürpriz destek başlatıyor.

Dört kripto varlığına artık Robinhood‘un 2021 rakamlarına göre 22,7 milyon kişilik devasa kullanıcı tabanı tarafından erişilebilir olacak.

Açıklamanın bir parçası olarak Robinhood, duyuruyu retweetleyen ilk 10.000 kişiye 100.000 dolar değerinde SHIB vereceğini söyledi.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve kripto para piyasalarının çoğu geçen hafta önemli düzeltmeleri atlatmasına rağmen, dört altcoinden üçü mütevazı sıçramalar yaşadı.

Haber üzerine Poligon (MATIC) %7 artışla 1,37 dolardan 1,44 dolara yükseldi, COMP yaklaşık %8 yükseldi. Shiba Inu (SHIB), 0.0000229 dolardan 0.0000287 dolara %30 ralli kaydetti ve o zamandan beri kazanımlarının çoğunu elinde tuttu.

DOGE rakibi, tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça uzakta olmasına rağmen, şu anda günde %16 ve geçen yıla göre %24597.2 gibi devasa bir artış gösteriyor.

Solana haberlerden çoğunlukla etkilenmedi ve şu anda gün için %0,3 yükselişte.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir