Peter Schiff, Michael Saylor’ın Bitcoin Almasının Gerçek Nedenini Açıkladı!


Piyasadaki en popüler boğalardan biri, Bitcoin satın almanın şirketinin tasfiyesinden kaçınmanın tek yolu olduğunu kabul etti veya en azından Peter Schiff, önde gelen Bitcoin maksimalisti Michael Saylor ve şirketi MicroStrategy hakkında böyle söylüyor.

Schiff’in gönderisinden de anlaşılacağı gibi, bilançoya dijital altın eklemek, şirketin tasfiyesini önlemek için temelde bir “Selam olsun” demekti. Diğer Bitcoin boğaları, Saylor’ın şirketini savunmak için koştu ve Bitcoin’i tutmanın bir portföyü yeniden dengelemenin akıllıca bir yolu olabileceğini öne sürdü.

Schiff, Bitcoin’in uzun süreli kayıplardan başka bir şeye yol açmadığını ve neredeyse kıt olduğunu ve “hiçbir şekilde” arzu edilmediğini söyleyerek buna karşı çıktı. Sonunda, kimsenin Bitcoin almasına gerek olmadığını ekledi ki bu, Schiff’in dijital altının her ortaya çıkışında yapması beklenen bir öneri.

bitcoin haberleri
peter schiff, michael saylor'ın bitcoin almasının gerçek nedenini açıkladı! 2

Dan Held de sohbete katıldı ve altını Schiff’in Bitcoin örneğine benzer bir şekilde kullandı. Diğerleri, Schiff’in bankasını tasfiye etmek zorunda kaldığını, Wells Fargo’nun ise piyasa değerinin %2’si oranında para cezasına çarptırıldığını vurguladı. Bitcoin destekçileri, Schiff’in parasını Bitcoin’de tutması durumunda fonlarının sağlam olacağını öne sürdü.

Schiff, Bitcoin’i ve onu bir yatırım ve dalgalanma teşhir aracı olarak alenen tanıtan herkesi kötü şöhretli bir şekilde eleştiriyor. Buna karşılık Schiff, son haftalarda piyasada ralli yapan altını aktif olarak savunurken, Bitcoin aynı seviyeyi korumak ve bir tür dayanak kazanmak için mücadele ediyor.

Öte yandan Michael Saylor yükselişini koruyor ve bunu geçmişte birçok kez açıkça belirtti: şirket mevcut piyasa koşullarında fazlasıyla rahat ve mali açıdan mükemmel bir şekilde sağlıklı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir