NWC Coin Nedir ? Nasıl Alınır ?


NWC Coin Nedir ? Nasıl Alınır ? Hangi Borsadan Alınır gibi sorulara bu yazımızda cevaplamaya çalışacağız. NWC coin bugünkü fiyatı dolar kuru üzerinden 1,62$ dır. Ayrıca anlık olarak coinmarketcap sitesinde 251. sırada yer almaktadır. Şuan mevcut olarak Kucoin ,hitBTC ,Uniswap gibi coin borsalarında listelenmektedir.

NWC Coin Projesi ve Amacı Nedir ?

newscrypto (nwc)

Newscrypto Türkeç olarak coin haberleri diyebiliriz sanırım. NWC coin gelişmiş bir trader uygulamasıdır. Coin borsasında işlem yapmak isteyen fakat bilgi sahibi olmayan insanlar için veya yeni traderlar için geliştirilmiştir. Bu platformda eğitim setlerinden yararlanarak borsada işlemler yapmayı öğrenebilirsiniz. Bunları ayrıca hem akademik makaleler ve videolar aracılığı ile sizlere sunmaktadır.

Trade Simülasyonu gibi bir özelliği ile de sizlere sanal bir limit veriyor ve yatırımlar yapıp bu işi öğrenmenizi sağlıyor. Burada kaybınız olmuyor sadece size balık tutmayı öğretiyor.

Market İndikatörleri özelliği ile de yatırımcılara yatırım yapacağınız kripto paraların alım satış seviyelerini sizler için tahmin etmektedir. Kripto paranın geçmiş ve gelecek değerlerini indikatörler aracılığı ile sizlere bildirmektedir.

Tahmin kısmında topluluk ve kullanıcıları göre traderların çizmiş oldukları grafikleri ve çizgileri görmektesiniz. Ayrıca bu alanda sevdiğiniz ve traderları takibe alabiliyorsunuz. Bunları sadece mail hesabı ile giriş yaparak sağlayabilmektesiniz.

Eğitim kısmında ise bu alandan yer almak için NWC Coin yani token sahibi olmanız gerekmektedir. Bunları da ayrıca site üzerinden de alabilmektesiniz. Aylık üyelik gibi benzetmek gerekirse gelişmiş özellikleri almak istiyorsanız bizim tokenimizi satın al diyor bir nevi.

nwc coin
nwc traderların paylaşım yaptığı alan

Özet

Anladığım kadarı ile proje bir çok yatırımcının bildiği ve takip ettiği investing.com ve tradingview.com sitelerinin sadece kripto varlıklar için hazırlamış olduğu halidir. Sizi Trader olmak için eğitiyor ve sizlere grafikler konusunda yardımcı olmayı hedefliyor. Proje eğer ilerde borsa sistemi de kurarsa iyi noktalara varabilmektedir. Şu anlık binance de listelenmediği için bir avantaj gibi gözükmektedir. Ayrıca yazdıklarımızın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.

NWC Coin Nasıl Alınır ?

Projemizi okuduk eğer bu proje tutar dediyseniz bu alandan devam edebilirsiniz. Coini şuan Kucoin ,hitBTC ,Uniswap borsalarından alabilirsiniz. Almak için bu üç borsadan birine hesap açmanız ve kimlik onayı yapmanız gerekmektedir. Binance üzerinden USDT olarak açtığınız hesaba parayı göndermeniz gerekmektedir. Ardından da NWC coin alabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 14/05/2021

    Hemen almalı ya

  2. bilgilendirme için teşekkürler yardımcı oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir