Moonery (MNRY) Coin Nedir ? Projesi ve Amacı ?


moonery coin

Moonery Coin, topluluk merkezli, bir ödül oyunudur ve Binance Smart Chain altyapısını kullanmaktadır. Kayıpsız havuz başlatma platformudur. Ödül oyununa kaydolduğunuzda ve $ MNRY havuzlarında para yatırdığınızda, ödüller kazanabilmektesinizdir. Bu Coin, yatırılan her $ MNRY havuzlarından kazanılan tüm faizlerin bir piyango ikramiyesini oluşturacaktır. Bu piyango oyununa kayıt yaptırdıktan sonra piyango tahliye vurmaktadır. Ayrıca bahis tutarınızı $ MNRY havuzlarından kaldırdığınızda piyangodan çekilebilmektesinizdir.

Yani bir şans oyunu sitesi olarak da görebiliriz bu sistemi. Tokenleri sisteme yatıracaksınız ve kazanan tahliller tokenleri toplayacak . Bir nevi milli piyango. Ama bu noktada kullanıcılarda güven problemi oluşur mu bundan pek emin değilim.

Moonery (MNRY) Coin Nasıl Alınır ?

www.moonery.io adresine gittikten sonra sağ üst kısımda BUY MOONERY yazmaktadır. Bu alana tıklıyoruz. Ardından pancakeswap sitesine bizi yönlendirmektedir. Pancake hesabınızı trustwallet hesabı ile bağladıktan sonra alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Kayma ayarınızı yani alırken kolay almak için %11 ile %13 arasında yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Anket Sitelerinde Yer Aldılar

Altcoinlerin balinalara kendilerini gösterdikleri belli başlı anket coin siteleri bulunmaktadır. MNRY de bu anket sitelerinde coinhunt ve coinsniper sitelerinde şuan için listelenmektedir. Balinalar bu sitelerde en yüksek sıralamada olan token veya coinlere büyük yatırımlar yapabilmektedir. Bundan dolayı anket sıralamalarında oylar önemli bir ölçü olmaktadır.

Şuan için yeni bir coin olan MNRY herhangi bir borsada listelenmemektedir. White paper inceledim. Ne bir yol haritası ne de bir proje göremedim. Ortaya atılıp bırakılmış durumdalar adeta . İlerleyen günlerde white paper yenilenir ve belli başlı kurumlardan onay alırlar ise farklı yerlere gelebilmektedir. İnsanoğlu kumar alışkanlığını blockchain altyapısında da sürdürebilir görünmektedir.

Sonuç olarak MNRY projesini yukarıda anlattık ve sizler bu projeye güveniyor iseniz nasıl alınacağından da bahsettik. Bu noktada yukarıda bahsi geçen yazı hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir. Bizler bu platformda sizlere sadece projelerin ne olduğunu hedeflerini ve amaçlarını anlatmayı hedef edindik. İyi Çalışmalar.

Telegram Topluluğu: https://t.me/moonery_io
Telegram Duyuruları: https://t.me/moonery_announcements
Twitter: https://twitter.com/TheMoonery
Discord: https://discord.gg/8ZZsYr6pb2
Instagram: https: //www.instagram.com/moonery.io/
Reddit: https://www.reddit.com/r/moonery/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yararli bilgi teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir