Mike Novogratz, Kripto Para Birimlerinin Yükseliş Duygularını Geri Getirmesinin Zaman Alacağını Söyledi!


mike novogratz
mike novogratz, kripto para birimlerinin yükseliş duygularını geri getirmesinin zaman alacağını söyledi! 2
  • Mike Novogratz, Bloomberg’e Bitcoin ve Ethereum’un yükseliş duygularını kurtarmasının biraz zaman alacağını söyledi.
  • BTC ve ETH şu anda 20.000 dolar ve 1.000 dolarlık kritik destek seviyelerinin üzerinde kalmak için mücadele ediyor.
  • Novogratz, kripto para birimlerinin geri alımlar ve emeklilik düzenlemeleri nedeniyle stokların geri kaldığını belirtiyor.

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, yakın zamanda Bloomberg ile röportaj yaptı ve Bitcoin ve Ethereum‘un yükseliş duygularını yeniden kazanmasının biraz zaman alacağı tahminini yaptı.

Novogratz, küresel makro hedge fonlarının, Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezervi oran artışlarını durdurur durdurmaz Bitcoin satın almaya başlayacağını tahmin ediyor.

Yatırımcı, görünüşe göre marj çağrılarını ödeyemeyen önde gelen kripto para hedge fonu Three Arrows Capital gibi bir grup kaldıraçlı oyuncunun kripto para birimlerinin değerindeki son düşüşe katkıda bulunan bir faktör olduğu görüşünde.

Çarşamba günü, Bitcoin fiyatı tehlikeli bir şekilde 20.000 doların altına düşmeye yaklaştı. Kripto para birimlerinin kralı, ayın başından bu yana %30’dan fazla bir düşüş gördü ve Çarşamba günkü düşüşü, art arda dokuzuncu kayıp gününü işaret etti.

Değeri bir an için 22.900$’a yükselmiş olsa da, şimdi 21.000$’a geri çekildi ve şu anda fiyatını kritik 20.000$ eşiğinin üzerinde tutmak için mücadele ediyor. BTC, basın zamanında 21.044 dolar değerinde.

Birkaç hafta önce bir tweet’te Novogratz, en iyi bilinen kripto para birimi olan Bitcoin‘in müteakip kripto para birimi dalgalanması için katalizör görevi göreceğine olan inancını dile getirdi. Ona göre, şimdi piyasanın olaya uyum sürecinden geçmesine neden olan bir varlık balonunun patlamasından Federal Rezerv sorumluydu.

Novogratz ayrıca, hisse senetleri üzerinde baskı oluşturan geri alımlar ve büyük emeklilik düzenlemeleri olmadığı için kripto para birimlerinin hisse senetlerinde önemli ölçüde düşük performans gösterdiğine dikkat çekti. Hisse senedi piyasasının daha rekabetçi hale gelmesinin nedeni budur.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir