Mevcut Ayı Piyasasında Dikkat Edilmesi Gereken Üç Kripto Para!


kripto
mevcut ayı piyasasında dikkat edilmesi gereken üç kripto para! 2
  • Ayı piyasası, fiyatların ortalama %20’den fazla düştüğü ve kazançlar üzerinden uzun bir kayıp dönemi olduğu borsalarda bir döngüdür.
  • Bazı yatırımcılar da bu zamanı piyasalarda indirimli bir oranda kripto biriktirme fırsatı olarak görüyor.
  • Bu ayı piyasasında dikkat edilmesi gereken üç token ADA, DOT ve ETH’dir.

Ayı piyasası, fiyatların ortalama %20’den fazla düştüğü ve kazançlar üzerinden uzun bir kayıp dönemi olduğu borsalarda bir döngüdür. Birçok yatırımcı, bazı durumlarda çöken piyasalar olarak bir ayı piyasasını görüyor. Bununla birlikte, bazı yatırımcılar da piyasalarda bu zamanı indirimli bir oranda kripto biriktirme fırsatı olarak görüyor.

Kripto alanında bu kadar çok seçenek varken, yatırım yapmak için doğru projeleri seçmek bunaltıcı olabilir. Bu yazıda, büyük yukarı yönlü potansiyele sahip üç projeyi inceleyeceğiz.

Listede ilk sırada ADA sembollü Cardano var. Cardano, Charles Hoskinson ve ekibinin buluşudur ve Ethereum blok zincirinin yeni nesil bir evrimi olarak tasarlanmıştır. Teknoloji, akıllı sözleşmeler yürütmek için esnek, sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir platform olmayı vaat ediyor.

Cardano, ayı piyasasında bile ivme kazanan birkaç projeden biri. Cardano ağı için yaklaşan ana etkinliklerden biri Vasil Hard Fork. Bu, ağın faydasını artıracak ve diğer şeylerin yanı sıra onu daha ölçeklenebilir hale getirecektir.

Dikkat edilmesi gereken bir sonraki proje, uzun zamandır beklenen yükseltmesi bu yıl “The Merge” olarak adlandırılan Ethereum (ETH) olacak. Bu, ETH ağını Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçirecektir. Bu sadece onu daha çevre dostu yapmakla kalmayacak, aynı zamanda daha ölçeklenebilir hale getirecek.

ETH, piyasa değeri açısından en büyük ikinci projedir ve kripto topluluğunda “The Flippening” olarak adlandırılan ve Ethereum‘un Bitcoin‘in bir numaralı pozisyonunu alıp almayacağına dair bir tartışma var. Market.

Listedeki sonuncusu, rastgele verilerin zincirler arası iletimini sağlayan bir ağ protokolü olan Polkadot’tur (DOT). Bu, onu zincirler arası kayıtlar ve zincirler arası hesaplama gibi şeylerin mümkün olduğu gerçek bir çok zincirli uygulama ortamı yapar. Polkadot, kripto piyasasına çok sayıda gelişmiş teknoloji ve ticaret aracı sunmaya devam ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir