Metaverse Altcoin Decentraland (MANA), Dünyanın En Büyük Sanal Defilesini Başlattı!


coinprojesi.com aljsdhnsalkdom
metaverse altcoin decentraland (mana), dünyanın en büyük sanal defilesini başlattı! 2

Sanal oyun pazarı Decentraland (MANA), platformunda ilk kez Metaverse Moda Haftası’na (MVFW) ev sahipliği yapacak.

Decentraland, Tommy Hilfiger, Selfridges, Cavalli, Eli gibi dünyanın en tanınmış moda markalarından bazılarının taklit edilemeyen jetonlar (NFT’ler) biçiminde yapay zeka modasını ve giyilebilir teknolojiyi sergilemek için dört günlük sanal pist gösterilerine ev sahipliği yapacak. Yeni bir basın açıklamasına göre Saab, Vogue Arabia, Guo Pei ve diğerleri.

MANA‘nın yaratıcı yönetmeni Sam Hamilton, moda meta evren için yeni olmasa da, şık dijital giysilere olan talebin hızla arttığını söylüyor.

“Moda ve haute couture metaverse için yeni değil. Decentraland, giyilebilir avatarların 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana nadir ve talep gören dijital modaların en ileri noktasında yer alıyor.

O zamandan beri, içerik oluşturucular Decentraland giyilebilir cihazlarının hem teknik hem de stil sınırlarını zorluyor ve geçen yıl giyilebilir avatar satışlarında 1 milyon doları aşan hızla büyüyen bir ekonomi yarattılar.”

Sürükleyici defile, Decentraland‘ın yeni Lüks Moda Bölgesi’nde gerçekleşecek ve fütüristik görünümlü bir podyuma sahip olacak. Ayrıca açılır metaverse mağazalarına ve afterparty’lere ev sahipliği yapacak.

Bölgenin alışveriş bölgesi sanal pisti çevreleyecek ve şık giyim mağazaları ve dekoruyla tanınan Paris’in ünlü Avenue Montaigne mimarisinden ilham alıyor. Basın açıklamasına göre, etkinliğin 24 Mart ile 27 Mart arasında gerçekleşmesi planlanıyor.

Decentraland yazı yazarken, yedi günün en düşük seviyesi olan 2.27$’dan %16 artışla 2.71$’dan el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir