Memecoin’lerde Haziran Ayında Heyecan Bekleniyor: Yakından Bakılacak 5 Memecoin


Memecoin’ler, son zamanlardaki yükselişleriyle yatırımcıların ilgisini yeniden çekmeyi başardı. CoinGecko verilerine göre memecoin’lerin toplam piyasa değeri 65 milyar doları aştı. Peki, bu coşku Haziran ayında da devam edecek mi? Hangi memecoin’ler öne çıkacak?

memecoinlerde haziran ayinda heyecan bekleniyor
memecoin'lerde haziran ayında heyecan bekleniyor: yakından bakılacak 5 memecoin 2

Bu yazıda, Haziran ayında iyi bir performans gösterme potansiyeline sahip 5 memecoini inceleyeceğiz:

  1. MAGA (TRUMP): Eski ABD Başkanı Donald Trump temalı memecoin’ler, ABD’deki yaklaşan seçimler ve Trump’ın yargılanması gibi faktörlerden etkilenerek Haziran ayında dalgalı bir seyir izleyebilir. Mayıs ayında önemli artışlar yaşayan MAGA (TRUMP), yatırımcıların yakın takibinde olacak.
  2. JEO BODEN (BODEN): ABD Başkanı Joe Biden temalı BODEN, kısa sürede 1 dolara kadar yükselse de şu anda 0,25 dolar seviyesinde işlem görüyor. Haziran ayında Biden ile ilgili gelişmelere göre fiyatında dalgalanmalar yaşanabilir.
  3. Brett (BRETT): Kurbağa temalı Brett, son bir ayda %180 değer kazanan ve 1,1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan memecoin’lerden biri. Bu yükselişin Haziran ayında da devam edip etmeyeceği merak konusu.
  4. POPCAT: Kedi temalı POPCAT, son dönemde popülerliği artan memecoin’lerden. Mart ayında önemli yükselişler yaşayan POPCAT, 4 Mayıs’ta 0,7169 dolarla en yüksek seviyesini gördü. Haziran ayında ünlülerin desteği ve pazarlama çalışmalarıyla yeni bir yükseliş yaşayabilir.
  5. Shiba Inu (SHIB): En popüler ikinci memecoin olan SHIB, Mayıs ayında beklentilerin altında kalsa da hala ilgi çekici. Memecoin rallisi, token yakma mekanizması ve Shibarium gelişmeleri, SHIB’in Haziran ayında yükselmesine katkıda bulunabilir.

Unutulmamalıdır ki, memecoin’ler yüksek volatiliteye sahip yatırımlardır. Bu nedenle yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak ve riskleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir