Luna’nın Dirilişi: Lansmandan Önce Bilmeniz Gereken Bilgiler!


luna
luna'nın dirilişi: lansmandan önce bilmeniz gereken bilgiler! 2

27 Mayıs 2022’de Terra 2, yeni bir blok zinciri olarak piyasaya sürülecek.
Airdrop, yedi uygun UST ve LUNA sepetinden birinde hisse sahibi olan yatırımcılara açıktır.
Kripto piyasaları tam ayı modunda olduğu için bu muhtemelen çok geç.

Terra ağı, onu canlandırmak umuduyla hala perde arkasında çalışılıyor. Bu arada, CoinProjesi tarafından bildirildiği üzere blok zincirinin ikinci yinelemesi bu hafta ana ağda yayınlanacak.

Terra’nın blok zincirini çatallayarak ve yeni tokenomiklerle yeniden başlayarak çöken ekosistemi restore etme önerisi, özellikle UST ve LUNA’nın başarısızlığında çok para kaybeden insanlardan çok fazla ivme ve desteğe sahip.

Terra Station verilerine göre, teklif oyların %65’ini veya yaklaşık 200 milyon oyu aldı ve yaklaşık %2 veya 54 milyon çekimser ve yaklaşık %13 veya 41 milyon hayır oyu aldı. Oylar, LUNA jetonlarının sahipliğine göre verilir ve her kullanıcı yerine jeton başına bir oy kullanılır.

Geçen hafta sonundan bu yana planda, “saldırı”dan önce ve sonra jeton tutan insanları etkileyen üç değişiklik yapıldı. Resmi Terra Twitter hesabına göre hard fork olmayacak, ancak Terra 2 için yeni bir genesis blok zinciri olacak.

25 Mayıs’ta, Terra doğrulayıcı Orbital Komutanlığı, Terra 2 ağının özelliklerini detaylandıran uzun bir gönderiyi tweetledi ve 27 Mayıs Cuma günü yayında olacağını belirtti. Terra, eski LUNA jetonlarını veya UST sabit paralarını hiç satmamış topluluk üyelerine jetonları airdrop yapacak. teklifin parametrelerine göre ekosistemin çöküşü boyunca.

Nebula, Sigma, Prism, Astroport, Phoenix, Nexus, Spectrum, Anchor, One Planet, Random Earth ve Coinhall, Terra 2 ile çalışmaya şimdiden ilgi gösteren projeler arasında yer alıyor.

Öte yandan, büyük Terra kurtarma planları, duyarlılık artık kesin olarak düşüş bölgesinde olduğundan, daha geniş kripto piyasası için çok geç geldi. Yılın başından bu yana borsa, değerinin %43’ünü kaybederek 1 trilyon dolarlık değere ulaştı ve yeni bir uzun ayı döngüsü başlarken piyasadan ayrıldı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir