Lark Davis, Polkadot’un Yaklaşan Müzayedesinin Büyük Bir Etkinlik Olacağını Söyledi!


coinprojesi.com
lark davis, polkadot'un yaklaşan müzayedesinin büyük bir etkinlik olacağını söyledi! 3
  • Lark Davis’e göre Polkadot müzayede programı büyük bir olay olacak.
  • Bu, önceki “mevcut diğer en iyi kriptolar yerine DOT kullanmaktan çekinmediği” açıklamasıyla aynı doğrultuda hareket ediyor.

Kripto topluluğunun uzun zamandır beklenen Polkadot (DOT) müzayedesine nasıl hazırlandığının ortasında, deneyimli kripto analisti Lark Davis, DOT gelen müzayede etkinliğinin beklenenden daha şaşırtıcı bir program olacağını belirtti.

Aslında, Davis’in açıklaması doğrudan Polkadot’tan yana, çünkü müzayede etkinliğinin başlamasına en az iki hafta kaldı. Bu, tüm Polkadot topluluğu ve özellikle DOT’un etkileyicileri için harika bir muamele ve iyi vakit geçirebilir.

Lark Davis, Polkadot Hakkında!

Birçok yönden, Davis’in eylemleri ve son zamanlarda Polkadot hakkındaki tweet dizisi, onun tam zamanlı bir etkileyici ve DOT için sıkı bir hayranı olduğunu gösteriyor. Kısa süre önce bile, mevcut diğer en iyi kriptolara rağmen Polkadot’u kullanmaktan çekinmediğini belirtti. Özünde, tüm bunlar Davis’in DOT’a olan ilgisinin hiçbir şekilde azalmadığını gösteriyor.

Bununla birlikte, birçok kişi Davis’in art arda yükselen tweet’lerinin DOT’un ana akım benimsenmesini zorlayabileceğini veya DOT’un yaklaşan müzayedesine daha iyi bir şey getirip getiremeyeceğini merak ediyor. Şu anda perde arkasını söyleyemeyiz. Söyleyebileceğimiz tek şey, zamanın ne zaman geleceğini zamanın göstereceğidir. 

coinprojesi.com polkadot big
lark davis, polkadot'un yaklaşan müzayedesinin büyük bir etkinlik olacağını söyledi! 4

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir