Küresel Kripto Piyasası Son 24 Saat İçinde %5,33 Düştü!


küresel
küresel kripto piyasası son 24 saat i̇çinde %5,33 düştü! 2
  • CoinMarketCap’e göre, küresel kripto piyasası değeri şu anda son güne göre %5,33’lük bir düşüş olan 1,23 trilyon dolar seviyesinde bulunuyor.
  • Bitcoin (BTC) şu anda 30.000 doların altında ve 29.871.08 dolardan işlem görüyor.
  • 24 saat içinde önde gelen kripto para birimlerinin çoğu zemin kaybetti.

2 Haziran’da, kripto eğitimi, analizi ve tahminlerine odaklanan bir Twitter hesabı olan Income Sharks, aşağıdaki tweet’i attı:

CoinMarketCap, bu yazının yazıldığı sırada, küresel kripto piyasa değerinin şu anda son güne göre %5,33 düşüş olan 1,23 trilyon dolar seviyesinde olduğunu gösteriyor.

Bitcoin (BTC) şu anda 30.000 doların altında ve son 24 saatte %5.45 düşüşle 29.871,08 dolardan işlem görüyor. Ethereum (ETH) de %6.02 düştü ve 1.818.78 dolar değerinde. Binance Coin’in (BNB) fiyatı, düne göre %4,98 düşüşle 302,69 $ seviyesinde bulunuyor. Cardano (ADA) ve Solana (SOL) sırasıyla %6,85 ve %12,27 düştü.

Başka bir deyişle, 24 saat içinde önde gelen kripto para birimlerinin çoğu zemin kaybetti.

BuyCoin CEO’su Shivam Thakral, kripto ayı piyasası hakkında şunları söyledi.

Kripto ayı piyasası, genel kripto piyasası değeri yüzde 5’in üzerinde düştüğü için uzun bir süredir. Bitcoin, 30 bin doları geçmek için mücadele ediyor ve Ether, 1.700 doların altına düştükten sonra çok fazla baskı altında.

Thakral, kripto para birimlerinin geçen ay zarar gören tek varlık sınıfı olmadığını da vurguladı. “Çoğu yüksek fiyatlı teknoloji hisseleri, dünya genelinde geleneksel ve kripto piyasası üzerinde baskı oluşturan çeşitli makroekonomik faktörlerin bir sonucu olarak büyük bir düşüş eğilimiyle karşı karşıya kaldı” dedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir